Yeni E-Pin Ödeme Seçeneği

Dijital ortamda yapılan alışverişlerdeki güvenlik önlemleri ve uyarıları her geçen gün daha fazla önem taşımaktadır. Çünkü bu konuda yazılı ve görsel basında  çok sayıda dolandırıcılık olayları anlatılmakta ve konu olarak işlenmektedir. Uyarıcı çok sayıda habere rağmen bu olaylar hız kesmeden devam ediyor. En ufak bir güvenlik açığından sızan uzman kişiler kredi kartı hesaplarına girerek her şeyi yapabiliyor. Bu noktada güvenilir olan farklı bir ödeme sistemi devreye girmektedir. Mobil ödeme ile paykasa alan kişi kolay bir şekilde dijital ortamdaki alışverişini tamamlamaktadır. Kullanışlı ve pratik olması zaman kazandıran durumlar arasında yer alıyor. Detaylara boğulmadan tek bir tık ile girilen pin kodundan sonra alışveriş sonlanmaktadır.

Sadece Türkiye değil yurt dışında da oldukça yoğun talep gören bu sistemin en önemli özelliği ise  risk taşımamasıdır. Çünkü tek kullanımlık olduğu için, yapılan alışverişten sonra kendi kendine imha olur. Kişilerin yoğun kullanımından ötürü ekstra bonus kazanma  şansı da bulunmaktadır. Online ödeme seçenekleri arasında artık çoğu sitede yerini alan kart mobil ödeme ile paykasa alınabiliyor. Bilgilerin gizli tutulması ve kimse ile paylaşılmıyor olması güvenlik açısından olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Artık bu ödeme sistemi ile internette alışverişi tercih eden kişilerin içi rahat etmektedir. Başarılı olan bu ödeme şekli  ile ilgili şimdiye kadar hiç bir sorun yaşanmadığı için kişilerin öncelikli tercihi olmaktadır. Basit kullanımının olması ile yapılan hatalar en aza indirgenmektedir.

Mobil ödeme ile paykasa alan kişi çalınma ve kaybolma gibi bir risk kesinlikle taşımamaktadır. Kartta kalan miktar nakit olarak verilen hesaba yatırılmaktadır. Çoğu site kart bozdurma konusunda müşterilerine yüksek değerden bozum yapmaktadır. Ya da sosyal medya hesaplarının takip edilmesi ve paylaşımların beğenilmesi durumunda ekstra ayrıcalıklar tanımaktadır. Online olarak yapılan işlemlerde sadece alışveriş siteleri değil, oyun oynanan eğlence yerleri ile ilgili de ödeme seçeneği sunulmaktadır. Anlaşılmayan durumlar olduğunda ise canlı destek sağlayan ve soruları cevaplayan her konuya hakim olan kişiler bulunmaktadır. Böylece kafadaki soru işaretleri de giderilmiş olacağından daha kararlı olunması sağlanmaktadır.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)