paykasa ile ilgili sorularınız mı var?

Burada paykasa kullanımı ile ilgili sıkça sorulan soruları ve ilgili cevapları bulabilirsiniz. Kategoriler arasında gezinebilir veya arama fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Yardım Ödeme

 

Birkaç dakika içinde Paykasa Kart satın alabilirsiniz. Paykasa alışverişlerinizi kolaylaştıracak bir sanal karttır. Bu kart seçeneklerinden satın alabilmeniz için havale yada kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek banka hesap numaralarımızdan herhangi birine istediğiniz paykasa tutarı kadar ödeme göndererek paykasa sahibi olabilmeniz mümkündür. Paykasa kart satın al bölümümüzü kullanarak sizlere destek olacak ve her adımda size yardımcı olacak müşteri temsilcilerimizin sizlere sunacakları çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 

Paykasa kart satın alma ve ödeme konusunda yardım almak istiyorsanız canlı destek sayfamız her daim hizmetinizdedir. Online alışverişlerinizde ve sanal internet oyun ve uygulama ödemelerinizde kolaylıklardan yararlanmak ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için paykasa kart internet sayfamızdaki içerikleri incelemeye lütfen devam ediniz.

 

 

Paykasa Kart Satın Al

 

Paykasa satın al Canlı destek hattımızla 7 24 sizlerleyiz. Kartınızı kullanmak istediğiniz anlarda, web sayfamızda ilgili bölümünden paykasa pin numarasınızı ve Euro üzerinden kart bedelinizi girmeniz gereklidir… İşlem bu kadar basit. Ne bir kimlik, ne de hesap numarası başka hiçbir bilgiyi kullanmanıza gerek bulunmamaktadır.

 

Ödeme Yöntemi Seçin

 

Paykasa kart satın almak için ortak çalıştığımız belirli satıcıları ve size en yakın paykasa bayilerimizi tercih edebilirsiniz. Hangi web sitesinde paykasa kartınızı kullanaksanız ödeme yönteminizi belirleyerek size verilmiş olan 16 haneli pin kodunu girmeniz gereklidir. Bankalar arasında ödeme yapma kolaylıklarından yararlanmanız için verimli çalışmalar yapan firmamız tüm bankalarla anlaşma içerisindedir. Bu nedenle satın alma işlemlerinizi kolayca halledebilir ve ödemenizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak mobil ödeme seçeneklerinden yararlanabilir aktif olarak kart satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ödemeniz Onaylandı

 

Paykasa kartınıza ait yapmış olduğunuz ödemeniz onaylandıktan sonra paykasa pin kodunuzu istediğiniz alışveriş sitesinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece kart kullanmanız esnasında kişisel bilgileriniz güvende kalmaktadır.

 

Paykasa hesabımıza Para yatırma yapamıyorsanız buraya göz atabilirsiniz. Hem paykasa kart ön ödemeli kart satış sayfamız üzerinden hem de epay paykasa uygulamalarımızdan hemen kolayca ürün ve hizmet satın alma işlemlerinden hızlıca yararlanabilirsiniz.