paykasa ile ilgili sorularınız mı var?

Burada paykasa kullanımı ile ilgili sıkça sorulan soruları ve ilgili cevapları bulabilirsiniz. Kategoriler arasında gezinebilir veya arama fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Paykasa Yardım İade

 

Güvenlik ve paykasa yardım iade konularında şüpheleri olan kullanıcılar için son derece ideal çözümler sunan sayfamızdan birçok konuda hızlı ve kolay bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız hizmetleriyle standartların üzerinde birçok kişiye destek sağlamaktadır. Online ön ödemeli kart satışı sunan sitemiz kullanıcılar ile alışveriş siteleri arasında aracı görevi görmektedir.

 

Paykasa İadesi Mümkün müdür?

 

Paykasa iade işlemleri 11 iş günü sürmektedir. Bu işlemin tamamlanmasından sonra kullanıcılara e posta aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. Paykasa kart iadesi ister en pahalı ister en düşük kart ödemesine sahip olsun yapılamamaktadır. Sisteme gönderilen talepler otomatik olarak reddedilmektedir. Bunun en önemli nedeni pin kodlarının tek olarak üretilmesinden kaynaklıdır. Farklı alternatif bir üretim yapılmamaktadır. Paykasa iadesi yapmak yerine kartınızda kalan tutarı harcamalarınızda nakite çevirebilirsiniz. Firmamızın dolandırıcılık yapan kişilere karşı almış olduğu önlemler de vardır. Fakat bu önlemler kartınızın iptal olmasına sebep olabilir. Eğer art niyetli olarak iade istiyorsanız bu durum harcamalarınız ve finansal geçmişiniz ile belirlenmekte ve bu duruma göre bir tavır sergilenmektedir.

 

Kartımda kalan parayı nasıl alabilirim?

 

Online alışverişlerinden kalan tutarı nakite döndürmek yada paykasa bozdurma işlemi yapmak istediğinizda web sitemiz yani firmamız devreye girmektedir. Hızlı bir şekilde kartnızda kalan tutarı öğrenebilirsiniz. Harcamalarınız sonrasında kalan para Euro kur değerine göre belirlenerek kalan miktar banka hesabınıza aktarılmaktadır. Fakat öncesinde canlı destek hattı bölümünden bir kısım kişisel bilgileri iletmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda hesap bilgileriniz, kartınızda bulunan numaralar ve farklı ektra bilgilere gereksinim duyulabilmektedir.

 

Firmamız sayesinde kısa bir zaman diliminde paranızı hesabınıza aktarmanız mümkün olmaktadır. Teknik problemlerin çıkmaması için paylaştığınız hesap bilgilerinin kimliğiniz ile uyuşması gerekmektedi. Farklı kimlik bilgilerinin verilmesi durumunda hesabınıza aktarılma işlemi yapılamaz. Ayrıca diğer kişilerde alışverişlerinizden kalan parayı alabilme imkanına sahip değildir.

 

Dolandırıcılara Karşı Kendimi Nasıl Korurum?

Web sitelerinde alışveriş işlemleri sırasında birçok suistimalle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ürün yada hizmet satın alırken öncelikli olarak satın alma işlemi yaptığınız web sayfasını iyice araştırmalı site hakkındaki yorumları dikkate almalısınız. Olumsuz yorumların doğru olup olmadığını değerlendirmeli aynı zamanda şüphe uyandıran kişilere karşı dikkat etmelisiniz. E posta, telefon gibi kısımlarda kart satışı yapmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmanız bu tarz kişilere güvenmemeniz gereklidir. Sitemizden burayı tıklayarak ödeme ile ilgili sorunlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.