paykasa ile ilgili sorularınız mı var?

Burada paykasa kullanımı ile ilgili sıkça sorulan soruları ve ilgili cevapları bulabilirsiniz. Kategoriler arasında gezinebilir veya arama fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart

 

Güvenlik Nedenlerinden dolayı bloke edilen Paykasa kartımın blokesini nasıl kaldırabilirim?

 

Ödeme işlemleriniz sırasında çeşitli güvenlik sebeplerinden kaynaklı bloke edilen paykasa kartınız için bloke kaldırma talep formunu online olarak ileten bir hata mesajı kişilere anında gösterilmektedir. Bu durumda talebiniz sitemiz canlı destek ekibi ve profesyonel kadrosu ile hızlı bir şekilde işleme alınmaktadır. Formu doldurken kişisel bilgilerinizi doğru olarak doldurun. Ekibimiz gönderdiğiniz bilgilere dayanarak işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Bloke kaldırmak için öncelikli olarak bloke kaldırma formunu doldurmanız gerekmektedir. Forma online olarak ulaşmak istiyorsanız sayfamızı tercih edebilirsiniz.

 

Paykasa Ödeme gerçekleştiriliyor durumu ne kadar zamanda gerçekleşir.

 

Ürün satın aldığınızda ürün ödeme tutarı ödemeyi gerçekleştirmenizle birlikte gerekli mağazaya iletilmektedir. Gerekli tutar kısa bir süre içerisinde gerekli internet sitesinde kullanılabilir hale gelir. İşlem yaptığınız miktarda mağaza ödeme yapmazsa sizden kesilen tutar hesabınıza tekrar iade edilmektedir. Teknik problemler nedeniyle ödeme işleminizin yapılmadığı zamanlar olabilir bu durumlarda ödeme iade işlemi başlatılmaktadır.

 

Yapılan bir İşlem Geri Alınabilir mi?

 

Yapılan hiçbir işlemi geri alamazsınız. Yapılan ödemelerin iptali mümkün olmamaktadır. Bu konuda şu kurallara dikkat edin. Eğer satın alma işlemini başarı ile tamamladıysanız ödeme yapılan tutarı geri iade almanız mümkün olmamaktadır. Web mağazası ile anlaşmaya vararak yapılan işlemlerdeki havalenizin geri iade edilmesini isteyebilirsiniz.

 

Paykasa Kart Pin Kodumun bakiyesi Ne Kadar?

Paykasa kartınızın bakiyesini öğrenmek ve detaylı olarak sorgulamak için Bakiye sorgulama işlemini kullanabilirsiniz. Bakiye sorgulama butonu ile işlemlerinizi çok kısa bir sürede gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bu işlem için öncelikli olarak buraya tıklayınız.

 

Paykasa Kart Kazandım fakat kartımı kullanamıyorum. Ne Yapmam Gerekli?

Belirli süreler için geçerli olan paykasa kart çekilişlerinde kazandığınız ürünleri sadece belirli mağazalarda belirlenen süreler içerisinde kullanabilirsiniz. Geçerlilik tarihine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürün geçerlilik tarihi size gönderilen mail de yer almaktadır. Farklı çekiliş ve kampanyalardan kazandığınız paykasa kart ile ilgili ayrıntılı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Bazen kazanılan paykasa kart pin kodunun kombine edilmesi gerekebilir. Asgari tutarda kombine edilmesi gereken kartın arka yüzünde yada ürünü aldığınız e postada gerekli bilgileri bulabilmeniz mümkündür.