Resmi Paykasa Bayi

Resmi Paykasa Bayi

Resmi Paykasa bayi olarak tüm dünyanın güvenlik konusunda en çok tercih ettiği bu kartı sizlere ulaştırmakta pek çok avantajı da aynı anda sunuyoruz. Sitemizden en ucuz rakamlara alabileceğiniz kartlar sayesinde artık kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Resmi Paykasa sitesi olmamız nedeniyle bizimle yapacağınız alışverişlerde de aynı güven duygusunu yaşarsınız.

Alışverişleriniz Kabusa Dönmesin

Sırf kimlik bilgilerinizi veya kartlarınızı online alışverişte kullandığınız için hayatınız kabusa dönmesin. Bunun yerine siz de Resmi Paykasa bayi olan sitemize gelip kart satın alabilir ve daha güvenli ödemeler gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kartınızın benzersiz pin kodları sayesinde ödemelerinizde ekstra bilgi vermeniz gerekmez ve işlemleriniz saniyeler içinde yapılır.

Avantajlı Paykasa Dünyası

10 ve 5000 Euro aralığında yükleme yapabileceğiniz kartlarınızla daha keyifli günler yaşarsınız. Resmi Paykasa bayi olarak sitemizden alacağınız kartlara yükleyeceğiniz rakamları sürekli olarak günlük döviz kurlarına uygun şekilde güncelliyoruz. Evinize veya işyerinize ekstre gelmeyen, bankalardan çok daha düşük komisyon ödeyebileceğiniz Paykasa kartınızı almak için bizimle iletişime geçebilir yahut canlı dersek hattımızı da arayabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)