Paykasa

Paykasa

Dünyada en hızlı, güvenilir ve basit ön ödemeli sistem olarak yaygınlaşmaya başlayan Paykasa İngiltere çıkışlı, kodlama ve ön ödemeli sistemle çalışan bir karttır. Yurt dışındaki kullanımları kadar ülkemizde de son derece popüler şekilde kullanılan kartın üzerindeki benzersiz kodlar tüm kullanıcılar için güvenliklerinin sağlandığını ifade etmektedir. Alışverişte yeni bir dönem başlatan kart sayesinde sizler de tüm internet alışverişlerinizde Paykasa kart kullanarak kolay ve güvenilir işlem yapmanın heyecanına ortak olabilirsiniz.

Paykasa Nedir

İnternet alışverişleri ve e-ticaret sitelerinde güven içinde alışveriş yapılması için tasarlanmış bir karttır ve her kullanıcının kişisel bilgilerini kimseyle paylaşmak zorunda kalmadan ürünlerini alabilmelerini sağlar. Sanal bir kart olmasına rağmen kullanımı son derece basit, hızlı ve konforludur. Kart ön ödemeli bir sistemle çalışmaktadır ve aynı zamanda üzerinde 16 haneli dijital PIN kodları bulunur. Kodların hepsi birbirinden farklı olduğu için dünyanın hiçbir yerinde benzer kodda başka bir Paykasa kart yoktur. Kişisel, kredi kartı veya banka bilgilerinin depolanmadığı bir kart olduğu için sanal alışverişlerde kişiyi güvence altında tutar. Karta farklı rakamlarda Euro cinsinde veya istenirse TL olarak da para yüklemek mümkündür.

Paykasa Nasıl Alınır

İnternet alışverişlerinizde bu güvenli sistemi kullanmak ve Paykasa kart almak için güvenilir bir reseller sitesi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Web sitemiz internet üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan Paykasa kart alabileceğiniz adreslerdendir. Müşteri temsilcilerimize kart başvuru yapmanız gerekmektedir. Güncel kurlara ait fiyat listemize bakarak kartınıza yükleyeceğiniz tutara karar verdikten sonra ödeme yapmanız ve ödemeyi müşteri hizmetleri yetkilimize bildirmeniz gerekmektedir. Size gönderilen kod sayesinde artık kartınızı hemen kullanabilir, alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi vermediğiniz için rahat hareket edebilirsiniz.

Paykasa Güvenilir Midir?

Paykasa kart güvenilir midir sorusunun cevabı herhangi kişisel bir bilgi kullanılmadığı için kesinlikle evettir. Yani kart sahibi olarak internet alışverişlerinizde herhangi bir bilgi vermeniz, banka kartı kullanmanız gerekmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey kartınıza pata yüklemek ve alışveriş yapmak. Kodlama sistemi ile çalışan kartınız kullandığınız an iptal olacağı için güvenlik açığınız da söz konusu olmayacaktır.

Paykasa bozdurma ile ilgili merak ettikleriniz için buraya tıklayabilirsiniz.

Paykasa bu kadar basit çalışıyor


 1. paykasa kart satın al

  Size en yakın paykasa bayilerimiz ve çalıştığımız belirli satıcılardan paykasa kart satın alabilirsiniz.

 2. ödeme yöntemi seçinPaykasa kartlarınızı kullanacağınız ödeme yöntemi olarak seçip size verilen 16 haneli pini girin.

 3. ödemeniz onaylandı

  Paykasa kart kullanırken kişisel bilgileriniz güvende kalır.

Her ihtiyaca uygun paykasa değeri

paykasa dünya çapında 45 ülkede temin edilebilir. Ülkeye bağlı olarak paykasa, ilgili ülkenin para biriminde temin edilebilir. Böylece her tür ihtiyacınıza göre uygun paykasa değerini satın alabilirsiniz.

 • €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000, €3000 ve €5000 sabit değerlerden oluşmaktadır.
 • Kullanıcı için işlem tutarından daha fazla bir miktar ödemesinde bir risk yoktur.
 • €5000 En yüksek değerdir.
 • Paykasa kartınız değeri kadar kullanılmaktadır. (Parça veya fazla kullanım yoktur)
 • Her Paykasa Kartında 100% güvenlikli gizli bir PİN kodu vardır

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)