PAYKASA WHATSAPP

Paykasa Haberleri 11 Kasım 2017

Paykasa, hem yurtdışında, hem de yurtiçinde birçok sitede kullanılan bir ödeme sistemidir. Bu sistem sadece internet üzerinde kullanılmaktadır. Yani elektronik ağ için yaratılan, internet sitelerinde para akışının güvenli şekilde sağlanması için tasarlanmış bir sistemdir. Ülkemizde de elektronik yeni nesil ödeme sistemleri arasında en ilgi gören olduğunu saptamak yanlış olmaz. Paykasa uygulamasında, kredi kartları veya hesap üzerinden yapılan ödemeler gibi her zaman aynı kayıtların kullanılması söz konusu değildir. Örneğin kredi kartınızla yaptığınız bir internet ödemesinde, isim soyad bilgileriniz görünür, kredi kartı bilginiz ise her zaman aynıdır. Bu nedenle, kötüniyetli bir kişi bu bilgileri ele geçirdiğinde hemen hesabınızdan çekim yapabilir. Yani sanal ortamda kullanılan kartlar ve hesaplar siber saldırılara açıktır.

Bu nedenle paykasa sistemi ile tanışmanızı öneririz. Bunu  mutlaka yapmanızı ve avantajlı alımlar için de sitemizden yardım almanızı öneririz. Paykasa whatsapp uygulamamızdan, canlı destek hattımızdan ya da telefon hatlarımızdan sitemize ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ve size en donanımlı kişilerin en doğru cevapları vereceğinden emin olabilirsiniz. Paykasa kartlarınızı almaya karar verdiğinizde, 5 Euro ile 5000 Euro arasında kartlar arasından seçim yapabilirsiniz. Kartlar sadece tek kullanımlıktır ve bu sayede sistem güvenli olmaktadır. Çeşitli ödemelerle ve mobil ödeme ile paykasa alabilirsiniz. Sizler için en avantajlı ve hızlı ödeme sistemlerini getirdik. Ayrıca kimlik ve ödeme bilgilerinizin korunacağından emin olabilirsiniz.

Epay paykasa sistemi ile kartlarınızın kodlarını alabilirsiniz. İster klasik ödeme yöntemleri, isterseniz paykasa mobil ödeme ile kartlarınızı satın aldıktan sonra, hemen kodunuz gönderilecektir. Bu şekilde, dakikalar içinde kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Online oyun sitelerinden, çok çeşitli alışveriş sitelerine kadar birçok sitede paykasa ödeme yapmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Önemle belirtelim, Euro üzerinden limitli olan kartların Türk Lirası üzerinden en uygun kur oranları ile ödeme yapacağınız adres sitemizdir. Ucuz paykasa almak isterseniz adresimiz en iyi seçenek. Hemen tıklayın ve sistem, fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgileri alın. Kampanyalarımız ve indirimlerimiz de sizi fazlasıyla memnun edecek. Paykasa kart almak için acele edin.