Paykasa Tamamen Sanal Ödeme Yöntemidir

Paykasa Haberleri 17 Kasım 2017

Hayatımıza internet girdiğinden beri çok önemli bir yer kaplamaya başlamıştır. Boş anımızda oynadığımız oyunlar, acil ihtiyaçlarımız için yapılan alışverişlerde bize büyük kolaylık sağlamaktadır. Ama bu noktada verdiğimiz birçok bilgi ileride karşımıza problem olarak çıkabilmektedir. Son dönemde çıkan dolandırıcılık haberleri de bunu göstermektedir. Birçok insan bu korku yüzünden büyük kolaylık sağlayan internet işlemlerinden vazgeçmeye başlamıştır. Ancak bunu yapan kişiler için güzel haber gelmiştir. Paykasa kişilerin tüm korkularını yok etmekte ve size olabilecek en güvenli alışveriş imkanını vermektedir. Sizde karta baktığınız zaman bunu fark edeceksiniz. Paykasa tamamen sanal ödeme yöntemidir, ayrıca ön ödemeli bir karttır.

Mobil ödeme paykasa kart alırken size farklı limitlerde kart alma seçenekleri sunulmaktadır. Sizde istediğiniz tutarı seçerek bir kart sahibi olabilirsiniz. Kartı aldığınızda fark edeceğiniz üzere üzerinde sadece tek bir 16 haneli numara bulunmaktadır. Başka kişisel bilgilere yer verilmemektedir. İnsanların başına dert açan konu da alışverişler esnasında gereksiz birçok özel bilginin paylaşılmasıdır. Paykasa tamamen sanal ödeme yöntemi olduğu için her defasında limit bitince kart iptal olmaktadır.

Yeni alışveriş için tekrardan kart almanız gerekecektir. Bu da yeni bir kod anlamına gelir. Yani her alışveriş esnasında yeni bir numara kullanırsınız. Bu da bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Hatta eline geçse bile numara kullanıldığı için bir daha kullanma gibi bir ihtimali bulunmaz. Bunların yanı sıra Paykasa reseller sanal kart olduğundan dolayı aidat ücreti, işlem ücreti gibi ekstra maliyetler sunmaz. Aldığınız tutar kadar kartı kullanabilirsiniz. Sitede bulunan bakiye sorgulama kısmından aldığınız kartta ne kadar kaldığını öğrenebilir ve alışverişinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz.

Alışverişleriniz artık daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilecek. Ayrıca karttın üzerinde çok fazla bilgi bulunmadığı için ödeme kısmında ekstra doldurmak zorunda kalacağınız yerler olmayacak. Kısa sürede ödeme işlemini tamamlayarak tüm işlemleri halledeceksiniz. Sizde alıveriş konusunda yenilikleri yakından takip ederek geleceğe ayak uydurabilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Karta nereden sahip olacağınızı düşünüyorsanız satış bayiliklerinden kolaylıkla ulaşırsınız.