PAYKASA SATIŞLARINA SON HIZLA DEVAM ETMEKTEYİZ

Paykasa Haberleri 31 Ekim 2017

Paykasa kartla alışveriş yapmak hem çok güvenilir hem de çok kolay. Kart sayesinde hiçbir kişisel bilgi paylaşmanıza gerek yok. Sadece sanal kart üzerindeki 16 haneli numarayı alışveriş yaparken vermeniz yeterli. Kredi kartı yerine geçen sanal kartla alışveriş yaparken Paykasa kodunu vermeniz özgürce alışveriş yapmanıza olanak sunacaktır.  Kredi kartıyla ödeme yaparken kişisel bilgiler istenmektedir. Bu durum ise güvenilirlik açısından büyük sorunlar teşkil etmektedir. Ancak sanal kart sayesinde hiç böyle sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Kart numarasını vererek online alışverişin tadını doyasıya çıkabilirsiniz.

Her geçen gün Paykasa kart kullananların sayısı artıyor. Satışlarımız hızla arıyor ve kart kullanıcılar rahatlıkla alışveriş yapmanın tadını çıkarıyor.  Ucuz paykasa kart satışı gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin kolaylıkla kartı almasını sağlıyoruz. Kısa sürede karta olan ilginin bu kadar artmasının temel sebebi hem online ortamda güvenilir alışveriş yapma imkanı sunması hem de kullanılmayan sanal kartların rahatlıkla bozdurulmasıdır.

Paykasa bozdurma işlemleri kolayca gerçekleştirilmektedir. Kart içerisindeki parayı almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. Kart üzerindeki pin kodunu ve banka hesap numaranızı bizimle paylaşarak Paykasa kartınızı kolay bir şekilde bozdurabilirsiniz. Sanal kart bozdurma işlemleri esnasında güncel kur baz alınmaktadır. En yüksek güncel kur üzerinden kartınızı bozuyor ve 15 dakika gibi kısa bir sürede bozdurduğunuz kart miktarını hesabınıza yatırıyoruz.

Paykasa kart satışlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Kart hakkındaki bilinmeyenleri ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.  Paykasa alım ve Paykasa bozdurma işlemlerini sayfamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ortamda güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak isteyen tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Yetkili bayimiz üzerinden sanal kart ile ilgili tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.  Sanal kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerde bonus kazanma imkanına da sahip olabilirsiniz.  Kazançlı ve karlı bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sunan sayfamız sanal kart ile ilgili tüm avantajları sizleri sunmaktadır. Ön ödemeli kart sistemi Paykasa kredi kartı gerektirmeden alışveriş yapmaya imkan sunması nedeniyle online alışverişi tercih eden kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.