Paykasa Satışları Tam Gaz Devam Etmektedir

Paykasa Haberleri 10 Kasım 2017

Alışveriş hayatımızın büyük bir parçasıdır. Özellikle de internet çağında olduğumuz için online alışverişler ve hizmetler sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bu bize hem zamandan tasarruf sağlar hem de daha uygun alışveriş yapmamıza yardım eder. Ancak dolandırıcıların çoğalması ile birlikte artık kredi kartları bazı sitelerde güvenilirliğini kaybetmektedir. O yüzden de birçok kişi internet üzerinden alışveriş esnasında bilgilerini paylaşırken tereddüt yaşar. Sizde bu tarz sorunlarla karşılaşmamak istemiyorsanız paykasa kart sayesinde bu tarz problemlerden kurtulabilirsiniz. Çünkü bu kart sizin bilgilerinizi saklı tutmaktadır. Paykasa ön ödemeli bir karttır. Yani içerisinde ne kadar miktar olacağını siz belirlersiniz. Online satış bayiliği bulunan sitelere girdiğiniz zaman karşınıza farklı tutarlarda kart seçenekleri çıkar. Sizde aralarından kendinize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Paykasa alma konusunda işleminizi tamamladıktan sonra kartın üzerinde sadece 16 haneli bir kod olduğunu göreceksiniz. Bu da tek kullanımlık bir kart olduğu için her alışverişinizde bu numara değişmektedir. Yani elinizdeki bilgiler site üzerinden ele geçirilse bile bir daha kullanılamamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kartın üzerinde kredi kartındaki gibi isim, soyisim, kullanma tarihi gibi birçok bilgi bulunmadığından kolaylıkla ödeme kısmını doldurursunuz. Hem zamandan tasarruf sağlarken hem de bilgilerinizi güvende tutarsınız. Ayrıca paykasanın yıllık aidat ücreti, işlem ücreti gibi ekstra ödemeleri de bulunmaz.

Zaten baktığınızda kartın kullanıcı sayısı ve kullanım alanı her geçen gün artmaktadır. Kısa süre içerisinde de en çok kullanılan ödeme yöntemi haline gelecektir. Sizde alışverişlerinizi korumaya şimdiden başlayabilirsiniz. Ancak bunu yaparken dikkat etmeniz gereken tek nokta paykasa resmi sitesinden işleminizi yapmak olacaktır. Buradan alacağınız kartlarda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Kart hakkında ya da işlemlerle alakalı merak ettiğiniz sorular olduğunda sitedeki destek kısmından kısa sürede sorularınıza cevap alırsınız. Sizde işlemlerinizi daha kısa sürede ve güvenli şekilde yapmak istiyorsanız aradığınız ödeme yöntemi karşınıza geldi. Sizde sanal ödeme yöntem ile tek kullanımlık şifreler sayesinde özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmak  zorunda kalmazsınız. Gelişime ayak uydurma zamanı geldi.