Paykasa Satış Noktası

Paykasa Haberleri 26 Kasım 2017

Güncelliği ve popülerliği bakımından kullanıcıların yoğun talep göstermesi Paykasa satış rakamlarını da giderek artırdı. Bu alanda faaliyet veren çok sayıda firma ve internet sitesi çıktı. Her türlü yatırımlarınızda ve ödemelerinizde güvenle kullanabileceğiniz kart 16 haneli PIN kodundan oluşmaktadır ve bu karttaki kodlar tamamen benzersizdir. Web sayfalarından alışveriş yapmanız halinde herhangi bir kişisel bilgi paylaşmadan hemen istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Kartınızı sanal ortamda ve her türlü e-ticaret sitesinde özgürce kullanabilirsiniz. Yeni nesil bir ödeme sistemi olduğu kadar kişilerin güvenliğini sağlayan bir sisteme de sahiptir. Artık alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanmaya mahkum değilsiniz. Kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Kartlarınızı ve hesaplarınızı Paykasa ile güvende tutabilirsiniz.

Tüm bunlar için Paykasa satış konusunda resmi reseller olan sitemizden kart alabilirsiniz. İnternetin çığ gibi büyümesi elbette alışveriş duygusunu da tetikledi çünkü siteler herkese istediği ürünü en uygun fiyatlara ve avantajlarla dolu şekilde alma fırsatı sunuyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için sadece Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Hemen her sitede göreceğiniz kart sayesinde kredi kartı kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Sanal kartınız her ürünü güvenli şekilde alma şansı sunmaktadır. İnternete ortamında bazı tehlikeler olduğuna inanıyor veya bu konuda başına kötü işler gelenleri duyuyorsanız siz de kendi önleminizi alabilirsiniz. Paykasa tercihi yapmanız halinde bilmediğiniz, güvenmediğiniz sitelerde alışveriş yaparken endişeye kapılmanız da gerekmez. Kimlik bilgilerinizi asla kullanmanıza gerek yoktur ve alışveriş sonrası adresinize herhangi bir ekstre de gelmez.

Herkese için güvenilir Paykasa satış işlemlerini gerçekleştiren sitemizde aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Satış işlemlerimizin ne şekilde olduğunu, kartı nasıl alacağını yazılarımızdan öğrenebileceğiniz gibi, dilerseniz müşteri temsilcilerimizle görüşerek canlı şekilde de bilgi alabilirsiniz. Limitiniz ne kadarsa o kadar harcayabileceğiniz ve sonrasında kullanıma kapacak olan Paykasa kartla artık tamamen güvende kalacaksınız. Bozdurma işlemleri yapabilecek ve kartınıza güncel Euro kurlarıyla doğru orantılı olarak yükleme de yapabileceksiniz. Web üzerinde yapacağınız küçük bir araştırma sayesinde kartın kullanım alanlarının genişliğini fark edebilirsiniz. Hem ülkemizde, hem de dünyada pek çok noktada kullanabileceğiniz kart kişisel ve kart bilgilerinizin artık ikinci, üçüncü kişilerle paylaşılmasına gerek kalmadan alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.