Paykasa Satış İle Sizlerleyiz

Paykasa Haberleri 11 Ekim 2017

Her geçen gün hayatımıza yeni kavramlar girmektedir. İnternetin gelişmesi bize birçok alanda büyük kolaylık ve avantaj sağlar. Ama dolandırıcılar her ortama girdikleri gibi internet alışverişlerinde de büyük bir tehdit oluşturmaktadırlar. Kart bilgilerinize ulaşarak kişilere büyük zararlar verdikleri çok olmuştur. Sizde bu gibi durumlardan dolayı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor ama interneti aktif olarak kullanmaya devam etmek istiyorsanız son dönemlerin popüler sistemi haline gelen paykasa kart ile tanışabilirsiniz. Paykasa bir yerde kredi kartı ya da bana kartının görevini görmektedir. Paykasa ile alışveriş yapabilir, oyun sitelerinde gerekli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartın kredi kartlarından en önemli farkı ise sizi güven altına almasıdır.

Paykasa ön ödemeli bir alışveriş aracıdır. Bunun yanı sıra da kartın üzerinde sadece 16 haneli bir kod bulunmaktadır. Alınan bir kartta sürekli olarak kullanılmamaktadır. Farklı limitlerde birçok kart bulunduğu için alınan kartlar içindeki limit kadar kullanılmakta sonrasında iptal olmaktadır. Sizde her defasında yeni kart alacağınız için numaralarda değişmektedir. Bu  sayede daha güvenli ve rahat alışveriş yapabilirsiniz. Bunu da paykasa satış bayiliği bulunan sitelerden gerçekleştirirseniz daha güvenli hizmet alırsınız. Paykasa satış ile sizlerleyiz bölümüne girerek hemen kart hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz tutarda bir kart sahibi olabilirsiniz. Paykasa satışı yapan sitede bakiye sorgulama seçeneği de bulunmaktadır. Sizde gereki bilgileri doldurarak istediğinzi işlemi yapabilirsiniz.

Paykasa Satın al diye birçok alternatif bulunmaktadır. Sizde satış bayiliği olan, size güvence sunan sitelerden kartı temin ederek alışveriş için gerekli karta kısa sürede sahip olursunuz. Kartın yıllık üyelik ücreti, işlem ücreti ya da faizi gibi ekstra yükümlülükleri yoktur. Aldığınız kart size içerisindeki para kadar harcama limiti sunar. Bunu da paykasa ödeme imkanı sunan siteden sadece kart numarasını girerek kolaylıkla kullanırsınız. Diğer bilgilerinizi vermediğiniz için kendinizi daha güvenli hissedersiniz. Sizde alıverişlerinizi güvence altına almak ve gitgide daha da yaygınlaşan bu sistemi kullanmak istiyorsanız Paykasa Satış ile sizlerleyiz. Sizin yapmanız gereken tek şey bir karta sahip olmak olacaktır.