PAYKASA SATIŞ DESTEK HİZMETLERİ

Paykasa Haberleri 9 Kasım 2017

Paykasa gibi ön ödemeli elektronik sistemler sayesinde, artık internet üzerinden para akışı gerçekten çok güvenilir hale geldi. Klasik ödeme yöntemlerinin yani kredi kartı, banka kartı ile ödemelerin, havale gibi uygulamalarla para göndermelerin riskleri gerçekten çok fazla. Bu bilgilerinizin içinde sürekli ve birçok sitede kimlik bilgileriniz ve hesap bilgileriniz yer aldığından, hackerlar tarafından siber saldırıların yapılması sonucunda, bilgilerinizin çalınması durumunu yaşayabilirsiniz. Bu durum çok büyük zararlara uğramanıza neden olabilir. Üstelik, çoğu zaman yapan kişilerin yakalanması da mümkün olmamaktadır. İşte bu durum, paykasa gibi gerçekten güvenli sistemlerin tasarlanmasını sağlamıştır. Bu sistemde mümkün olduğu kadar çok az bilgi yer alır ve tek kullanımlıdır.

Paykasa tüm dünya genelinde kullanılan, ülkemizde de çok tercih edilen bir ön ödeme sistemidir. Bunun dışında elbette başka birtakım uygulamalar vardır, ancak en fazla talep gören paykasa sistemidir. Bu sistemde, kart olarak tabir edilse de aslında sanal bir kart bulunur. Yani postada kartı bekleyeceğinizi düşünmeyin. Bu şekilde bir zaman kaybınız olmayacak. Sitemiz gibi resmi yetkisi olan adreslerden, internet üzerinden güvenle kartınızı alabilirsiniz. Paykasa satış destek hizmetleri birimimizle, birçok iletişim özelliklerimizle sizinleyiz. Telefon, whatsupp, sitemizden canlı destek hattı gibi birçok iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilirsiniz. Paykasa fiyatları konusunda bilgi almak ve diğer sorularınıza yanıt almak için hemen iletişime geçin.

Paykasa mobil ödeme seçeneklerimiz de sizlerle. Sitemizde birçok paykasa çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olanı belirledikten sonra bizimle iletişime geçin ve siparişinizi verin. Kart bedelini öder ödemez sizlere pin kodunuzu göndereceğiz. Bu şekilde, kartınız kullanıma hazır hale gelecek. Sistemi kullanmak için size yeterli olan bu 16 haneli pin numarasıdır. Bundan başka hiçbir bilgi girmenize gerek yoktur. Kaldı ki, sistemin bir diğer özelliği de kartlarınızın tek sefer yani bir kere kullanılabilir olmasıdır. Birden fazla kullanmak mümkün değildir. Bu şekilde mali bilgilerinizi siber saldırılardan koruma şansınız olmaktadır. Siz siz olun, internet üzerinde yapacağınız ödemeler için paykasa kartlarınızı edinin. Kullanmadığınız kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Bu işlemi de uygun şekilde sitemizden yapabilirsiniz.