PAYKASA SATIŞ DESTEK BAYİ HİZMETİNİZDE

Paykasa Haberleri 10 Kasım 2017

Paykasa kartlarınızı almak için sitemize tıklayabilirsiniz. Her zaman en uygun satış ve bozdurma olanaklarımızla sizlerleyiz. 5, 10, 15, 20, 25, 30, 50, 60, 70, 80, 100 Euro paykasa, 150, 200, 500, 1000, 3000, 5000 Euro paykasa seçeneklerimiz sizlerle. Tek kullanımlık ön ödemeli sistemlerle kesinlikle tanışmalısınız. Bunların arasında en güvenli olanı ise paykasa sistemidir. Paykasa kartlarınızı alarak birçok sitede, online oyun sitelerinde, sayısız alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz. Paykasa sistemi Euro üzerinden değerleri olan sanal kartlardan oluşmaktadır. Bunlar üretici firma tarafından belirlenen özel kod numaralarına sahiptir. Pin numarası önemlidir ve sistemin çalışmasını sağlar. Bu pin numarası olmadan kart sahipleri ödemelerini gerçekleştiremez.

100 Euro’luk bir paykasa kartınız var diyelim. Sitenin ödeme kısmında paykasa ile ödeme yapıldığı ibaresi varsa, bu duruma, kartınızın pin numarasını girerek 100 Euro değerinde alımınızı yani ödemenizi yapabilirsiniz. Bu numara ve kart sadece tek kullanımlıktır. Bundan sonra aynı pin numarasını yani kartı kullanamazsınız. Sistemin güvenli olmasının önemli faktörü kartların ve kod numaralarının tek kullanımlı olmasıdır. Öte yandan, diğer önemli nokta ise, işlem sırasında numara dışında isim ve diğer önemli bilgilerin girilmemesidir. Diğer ödeme yöntemlerinde, yani eft yapmanız, kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda bilgileriniz hackerlar tarafından kopyalanması söz konusu olabilir. Bu tür bir riski yaşamamak için siz de paykasa ile tanışmalısınız.

Sitemizde çok uygun şartlarda ve güvenli, hızlı olarak paykasa kart kodlarınızı satın alabilirsiniz. Paykasa satış destek bayi hizmetinizde ve her zaman en uygun şartlarla sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz. Hem kredi kartı gibi ödeme yöntemleriyle, hem de mobil ödeme ile siparişlerinizi alabiliriz. Ödeme gerçekleştikten sonra ise hızlı şekilde pin kodumuzu sizlere gönderiyoruz. Bundan sonra her zaman ödemelerinizi yapabilirsiniz paykasa sistemi ile. Artık paykasa sisteminin kullanımı son derece yaygınlaştı. Bu da kullanıcılar için hızlı ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bir internet kullanıcısı olarak bundan siz de yararlanabilirsiniz. Sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz, her zaman destek hattımızla sizlerleyiz.