PAYKASA SATIN ALIM AVANTAJLARI

Paykasa Haberleri 16 Ekim 2017

Paykasa Kart alması ve kullanması son derece kolay olan bir sanal karttır. 16 haneye sahip olan kart sayesinde kullanıcılar rahatlıkla internet ortamında ödeme yapmanın avantajlarını yaşıyor. Üstelik kişisel bilgilerini vermeye gerek kalmadan e- ticaret, oyun ve alışveriş sitelerinde kolayca ödeme yapmanın farkını yaşıyor. Son zamanlarda internet ortamında ödeme işlemlerinin güvenilir olmaması nedeniyle Paykasa kart çıkan önemli bir alternatiftir. Sadece kart üzerindeki pin kodunu girerek ödeme yapabilir ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa satın almak isteyenler müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri son derece güler yüzlü bir şekilde sizleri karşılıyor ve karlı bir alışveriş yapabilmeniz için kart alma sürecinize destek oluyor. Paykasa al mak isteyenler telefon veya internet üzerinden de rahatlıkla kartını alabilmektedir.  Bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizleri gerektiği şekilde yönlendirecek ve kartınızı vakit kaybetmeden alma imkanına sahip olacaksınız.  Kart almak için kayıt işlemleri sadece bir dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.  En avantajlı fiyatlarla kart satışı gerçekleştiriyor ve sizlere dünyanın en güvenilir ödeme yöntemini sunuyoruz.  Paykasa kart almak isteyen müşterilerimiz kartını aldıktan sonra hemen alışverişe başlayabilmektedir. Ancak isterseniz kartınızdaki paraların banka hesabına aktarılmasını isteyebilirsiniz. Kart alan müşterilerimiz kart içerisindeki parayı alışverişlerinde kullanamayacaksa bizleri arayıp kart bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Üstelik 15 dakika gibi kısa bir süre kart bozdurma işlemlerini gerçekleştiriyor ve hesabınıza parayı gönderiyoruz.

Paykasa kart alacak olan müşterilerimiz öncelikle kaç tane kart alacağına karar vermelidir.  Karta denk gelen miktarlar belirlendikten sonra web sitemiz, telefon numaralarımız veya canlı destek hattımız üzerinden bize ulaşarak en iyi kart seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Paykasa satışı yapan müşteri temsilcilerimiz banka numaralarımızı sizlere aktaracak ve hesaba kart ücretini yatırmanızı isteyecektir. Türk Lirası üzerinden ödeme yaptıktan sonra tekrar müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeli ve ödeme bilgisini iletmelisiniz.  Ödeme işleminiz sistemde onaylandıktan sonra 16 haneli Paykasa kart numaranız sizlere SMS olarak iletiyoruz. Kart numarası üzerinden istediğiniz online alışveriş sitesinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.