Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Sitemizdeki paykasa satın al butonları artık çok daha kolay alışveriş yapmanız ve güven konusunda endişe yaşamamanız anlamına geliyor. Karta sahip olarak elde edecekleriniz çok fazla ve bu ayrıcalıklar tüm internet alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Dünyanın her yerinde kullanılan kart, hem ülkemizde bulunan, hem de diğer ülkelerdeki e-ticaret sitelerinde de geçerli olduğundan alışveriş yelpazesi de oldukça geniştir.

Kullanımı Kolay ve Basittir

Paykasa satın al butonlarımıza basarak yahut müşteri temsilcilerimizle görüşerek alacağınız karta istediğiniz tutarda para yatırmanız söz konusudur. En alt limit 10 Euro iken, en yüksek limit de 5000 Euro’dur. Bu rakamların dışında bütçenize uyan pek çok seçeneğiniz de bulunduğu için limitlerinizi kendiniz kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Hem kartı almak, hem de kullanmak son derece basittir.

Kalan Paranızı Alabilirsiniz

paykasa işlemlerinden sonra kartı kullandığınızda eğer bakiyeniz artarsa bu durumda Paykasa bozdurma işlemleri yapabilirsiniz. Aynı durum kartı hiç kullanmadığınızda da geçerlidir. Karttaki parayı banka hesabınıza geçirebilirsiniz. Kart para yatırmak için de EFT yöntemini kullanabilir ya da havale yapabilrisiniz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)