• DÜNYA ÇAPINDA +600.000 SATIŞ NOKTASINDA

Sequence.js Preloading IndicatorThree orange dots increasing in size from left to right
Paykasa Satın Al
Son zamanların en popüler ve en çok kullanılan ödeme aracı olan Paykasa e-ticaret ve internet mağazalarında alışveriş yapmayı seven kişilerin gözdesi haline geldi. Herkes kendisini bu ödeme sistemi sayesinde daha güvenli hissediyor ve artık kişisel bilgilerini internet üzerinden paylaşmak zorunda kalmıyorlar. Kullanımı giderek yaygınlaşan ve dünyada ek çok noktada da kullanılan Paykasa kart binden fazla sanal mağazada kullanılmaktadır. Ön ödemeli sisteme sahip, güvenilir Paykasa satın alma işlemleri için hemen sitemizdeki müşteri hizmetleri yetkililerimizden online destek alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Dünyada ve ülkemizde alışveriş ödeme yöntemi olarak lider konuma geçen karta siz de hemen sahip olabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kart almak için uzaklara gitmenize gerek yok zira güvenilir web sitemizden sorunsuz ve hızlı bir şekilde kartınıza hemen kavuşabilirsiniz. Binden fazla sitede geçeli olan kartınızı alabilmek için web sitemizden canlı destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize başvurmanız halinde üzerinde 16 PIN kodu bulunan ön ödemeli Paykasa alma işleminizi de yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından limit belirleyerek ödemenizi yaptığınızı bize bildirmeniz halinde size göndereceğimiz kod linkiyle kartınıza hemen sahip olabilirsiniz. Paykasa kart satın almak hiç de zor değildir. Sadece doğru web sitesi ile irtibat halinde olmanız, ödemenizi size önerdiğimiz seçeneklerden biriyle yapmanız yeterlidir.

Paykasa Kart Nereden Alınır?

Paykasa kart mutlaka doğru web sitelerinden alınmalıdır. Resmi reseller sitesi veya bizim gibi güvenilirliği herkes tarafından onaylanmış, tereddüt etmeden tüm işlemlerinizi yapabileceğini bir siteye ihtiyacınız var. Ön ödemeli, üzerinden benzersiz 16 haneli PIN kodu bulunan kartınızı bizimle temasa geçerek alabilirsiniz. Kartınız tek kullanımlıktır ve kullandıktan sonra aynı kartı yeniden kullanmanız söz konusu değildir. Bu sayede güvenliğinizi tehdit eden herhangi bir durumla karşılaşmazsınız. Kullanılmış kartınızın çalınması veya PIN kodunuzun başkasının eline geçmesi de sorun teşkil etmeyecektir.

Paykasa Almak İstiyorum

Siz de güvenli alışveriş yapmanın büyülü dünyasına katılmak ve kişisel bilgilerinizi koruma altına almak istiyorsanız hemen canlı destek birimlerimizle irtibata geçerek Paykasa alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Günün her saati size hizmet veren yetkililerimiz sayesinde kartınıza ulaşanız 15 dakikadan daha kısa sürecek ve hemen alışveriş yapmaya başlayabileceksiniz.

Dilerseniz Paykas bozdurma ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.