Paykasa Para Yatırma

Artık her türlü ödeme işlemlerimizi internet üzerinden neredeyse 7 gün 24 saat aynı hızda ve kalitede yapabiliyoruz. Teknolojinin sağladığı kolaylıkla alışverişlerimizi de aynı şekilde internetten yapabiliyoruz. Bu konforlu ortamın tadı bazen kaçabiliyor ve alışveriş yaparken hiç farkında olmadan banka kartlarımıza dair bilgiler veya kimlik bilgilerimiz yanlış kişilerin eline geçip tehlikeli durumlara neden olabiliyor. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için dünyanın her yerinde alışveriş yapan kişilerin tercih ettiği Paykasa kart almak doğru bir tercih olacaktır. Güvenliğinizin herhangi bir şekilde ihlal edilmesinin ve bilgilerinizin kötüye kullanılmasının önüne geçen Paykasa para yatırma veya para çekme gibi durumlar için de aynı şekilde güvenle kullanılmaktadır.

Oyun siteleri ile ilgilenen birisi iseniz veya iletişim konusunda alışveriş yapacaksanız, internet sitelerinde gördüğünüz indirimli ürünleri kaçırmak istemiyorsanız mutlaka ön ödemeli sistemi olan Paykasa kart sahibi olmalısınız. PIN kodları ile herkesin güvenliğini koruyan kartlarla kendinizi tehlikelerden uzak tutabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi vermenize gerek kalmayan alışverişlerinizde kullanacağınız kartınız herhangi bir kişisel bilginizi de bünyesinde barındırmaz. Paykasa para yatırma, bozdurma veya para çekme gibi işlemler için web sitemizle irtibata geçmeniz ya da müşteri temsilcilerimizle online görüşmeler yapmanız yeterlidir. Her türlü işleminiz dakikalar içinde gerçekleşeceği için de sıkıntı yaşamaz, gereksiz yere vakit kaybetmezsiniz. İnternet üzerinde kartın geçerli olduğu web sitelerinde ödemelerinizi kartınızla yapabilirsiniz.

Paykasa para yatırma işlemleri kartın güvenlik sembolü olan kod numaraları yani PIN kodları ile gerçekleşir ve siz gücen içinde para yatırabilirsiniz. Kartınıza ne kadar meblağ yüklemek istiyorsanız o kadar alım yapabilirsiniz. Yani web sitemizden güncel kurlara göre ve sizin için en uygun rakamlar gözetilerek hazırlanmış olan ödeme şekillerinden birini seçerek kartınıza Euro cinsinden para yatırabilirsiniz. Bu işlemi kendiniz online olarak sitemizden yapabileceğiniz gibi, isterseniz müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşerek de yapabilirsiniz. Kullanımınızdan sonra kartınız geçersiz olur ve içinde para yoksa yeni bir kart alabilirsiniz. Eğer kartınızda bakiye kalmışsa, bu durumda Paykasa bozdurma yani para çekme işlemi de yapabilirsiniz. Her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)