PAYKASA ÖN ÖDEMELİ KART

Paykasa Haberleri 9 Ekim 2017

Paykasa ön ödemeli kart sistemi ile sitelerde son derece güvenli, aynı zamanda pratik şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu sistemle, online oyun sitelerinde ödemelerinizi yapabilirsiniz, birçok alışveriş sitesinde alım yapabilir, bahis sitelerinde işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Paykasa hakkında bilgi edinmek isterseniz, sitemizden her zaman bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinde paykasa forum sayfalarında da kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Memnun kullanıcıların yorumlarını incelemenizi tavsiye ederiz. Paykasa gerçekten memnun kalacağınız, acaba bilgilerin kopyalanır mı şeklinde bir endişeniz olmadan dahil olabileceğiniz bir uygulama. Bu nedenle, özellikle para ödemelerini internet üzerinden yoğun yapan biriyseniz mutlaka ön ödeme sistemlerini, özellikle de paykasa sistemini keşfetmelisiniz.

Paykasa ön ödeme ile gerçekleşen bir sistemdir. Buna göre, sitemiz gibi sizlere resmi firma kodlarını satacak güvenilir bir siteden, ödeme yaparak, kart kodlarınızı alabilirsiniz. Yani önceden bir ödeme yaparak sanal kartınızı alırsınız. 5 euro bedelli kartlardan, 5000 Euro bedelli kartlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Neden bu kadar çok kart seçeneği olduğunu da belirtelim. Paykasa kartlar tek kullanımlıktır. Yani bir kere kullanılır ve bir daha kullanılması söz konusu olmaz. Bu nedenle, kullanıcıları ihtiyalarını kadar alırlar. İhtiyacınız 5 Euro ise o kadar, 100 Euro ise o kadar alabilirsiniz. Öte yandan, Euro üzerinden satışta olan kartlar ülkemizde Türk Liramız üzerinden satılmaktadır.

Paykasa kart fiyatları konusunda sitemizde en uygun oranların uygulandığını göreceksiniz. Euro kurlarında, satarken en düşük, bozdurulma durumunda, yani sizden kart alırken en yüksek kurları kullanmaya çalışmaktayız. Bu konuda bilgi almak için hemen canlı destek hattımızdan yardım almalısınız. Satın alma ve kart bozdurma için de canlı destek hattımız ve farklı iletişim kanallarımız sizlerle. Telefon, siteden canlı destek sistemi, whatsuup gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ödemeniz için personelimiz tarafından en doğru şekilde yönlendirileceksiniz. Bundan sonra, ödemenizin yapılmasını takiben, kodunuzu alacaksınız. Size mesaj ile çok hızlı şekilde pin kodunuzu göndereceğiz. Sitelerde hızlı ve güvenli şekilde paykasa kartlarınızı kullanabilirsiniz. Hem de içiniz rahat şekilde. Dünyanın dört bir yanında kartları kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.