• Online Harcamalarınızda Kolaylık

Sequence.js Preloading IndicatorThree orange dots increasing in size from left to right

Paykasa Nedir?

 

Dünyanın pek çok ülkesinde e-ticaret ve internet alışverişlerinde sıklıkla kullanılan ve güvenlik konusunda herkesin yüksek beğenisini kazanan Paykasa ön ödemeli sistemi sayesinde sanal ortamda kredi kartı veya kişisel bilgiler kullanılmadan da alışveriş yapılmasına olanak sağlıyor. Her geçen gün internetten yapılan satış hacmi daha da büyümekte olduğundan bu durum beraberinde güvenlik önlemlerinin alınmasını da zorunlu hale getiriyor. Kişisel bilgilerin hiçbir şekilde kullanılmadığı bir ödeme yöntemi isteyen kişiler de artık Paykasa kart alıyor. Kartın güvenli oluşunun en önemli göstergelerinden biri hiç kuşkusuz ön ödemeli sisteme sahip olmasından kaynaklanıyor. Kullanıcıların kartlarına istedikleri miktarda para yükleyerek alışveriş yapmaları esnasında hiçbir şekilde kişisel bilgiler kullanılmıyor. Kart üzerinde bulunan dijital baskılı 16 haneli kodlar kartın benzersiz olmasına sebep olduğundan kişiler sadece kendilerine ait kartlarla alışveriş yapabiliyorlar.

Paykasa Kart Güvenlidir

Güvenilir Paykasa kart sanal ortamda kullanıcılarına %100 güvenlik sunuyor çünkü içinde hiçbir kişisel veri barındırmıyor. Yalnızca kodlama ile çalışan bir kart olması nedeniyle alışveriş güvenliği için oldukça cazip. İlk kullanımdan sonra kendisini otomatik olarak imha eder yani geçersiz kılar ve böylece alışveriş sonrasında kartın bir başkası tarafından kullanılma riskini ortadan kaldırır. Kartın çalınması ya da kaybolması da kendini imha eden özelliği sayesinde kişiler için risk teşkil etmez.

Paykasa İle Hızlı Ve Kolay Alışveriş Yapabilirsiniz

Sanal ortamda binlerce mağazada ve dünyanın pek çok yerinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı işlem yapma özelliği kadar kullanım kolaylığı da alışveriş keyfini artırmaktadır. Kişilerin güvenliğini artırmak ve kredi kartı gibi önemli bilgilerin kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemeye çalışmak için yapılan çalışmalar sonucu Paykasa kart en güvenilir ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Kimlik bilgileriniz de dahil olmak üzere hiçbir bilginizi kullanmadan doğrudan ödeme yapabilir ve Paykasa kartın avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz.

Paykasa Kartın Avantajları Nelerdir?

Öncellikle güvende kalırsınız ve işlemlerinizde herhangi bir banka kartı kullanmazsınız. Paykasa kartınızın içinde hiçbir kişisel bilginiz var olmaz. Dilediğiniz miktarda para yüklemesi yapabilir ve isterseniz kartınızda kalan parayı Paykasa bozdurma işlemleri ile geri alabilirsiniz. Hızlı ve kullanım açısından son derece basittir.

Paykasa satın alma işlemleriniz için buraya tıklayarak daha çok bilgi alabilirsiniz.