Paykasa Nedir

Paykasa Nedir

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Paykasa kart ön ödemeli sistemi olan ve özellikle internet üzerinden yapılan alışverişleri daha güvenli hale getirmek için kullanılan bir karttır. Tüm dünyada en yaygın kullanılan kart olmasının nedeni kimlik ve banka kartı bilgilerinin kullanılmasını engellemektir. Karta önceden yüklenen tutarlar sayesinde yapılan harcamalarda herhangi bir bilgi kullanımı gerekmez.

Kolay ve Hızlı İşlem Avantajı

Paykasa kart üzerindeki 16 haneli dijital pin kodları sayesinde her kullanıcıya benzersiz bir kart verilmesini sağlamakta ve böylece kartın, ödemelerin güvenliği de sağlanmaktadır. Ödeme işlemlerinde bu kodlar devreye girdiği için hiçbir bilgi kullanımı söz konusu olmaz ve karta bilgi aktarılması d söz konusu değildir.

Paykasa Bozdurma

Paykasa kart için sitemizden 10 Euro ile 5000 Euro aralığında istediğiniz tutarda rakam yükleyebilirsiniz. Kartın içindeki para yetersiz geldiğinde yeni bir kart alabilir ve yükleme tutarını artırabilirsiniz. Aynı zamanda kartta paranızın kalması halinde hemen canlı destek birimimizle görüşüp banka hesabınıza kalan paranızı aktarırısınız. Avantajları ile sizi daha da güvenli bir alışveriş dünyasına davet eden Paykasa kartınızı hemen şimdi alın.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)