Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nasıl Kullanılır?

 

Alışveriş sitelerinden kişisel bilgilere gerek duymadan ve herhangi bir banka kartı ile işlem yapmadan istenilen ürünü satın alabilmek için Paykasa kart kullanabilirsiniz. Kart tüm dünyada e-ticaret sitelerinde ve binden fazla mağazada kullanılmakta, güvenlik açığı olmadığı için sıklıkla tercihe dilmektedir. Paykasa kart nasıl kullanılır diye merak edenlere kısaca şunu söyleyelim ki öncellikle kartınızı almak için sitemize başvuru yapmalısınız. Canlı destek hattımızla görüşebileceğiniz gibi, başvurunuzu müşteri temsilcilerimizle görüşerek de kolaylıkla yapabilirsiniz.  Kartınız için ödeme yaptıktan sonra bildirimde bulunduğunuzda müşteri temsilcilerimiz size bir link göndererek PIN kodunuzu ileteceklerdir. Bu kod sayesinde artık kullanıma hazır olan kartınızı almış olacaksınız. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz ürünler için sitelere girmek olacaktır. Sitede alışveriş yaptığınızda sadece Paykasa kart seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Kartınızı kullanmak için ekstra yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Dünyada sayısız ülkede ve ülkemiz de dahil olmak üzere binden fazla mağazada Paykasa kart kullanabilirsiniz. Çevrimiçi oyun sitelerine giriyor ve oyun oynamayı seviyorsanız Paykasa kart alma işlemlerinizden sonra ihtiyaçlarınızı hemen kartınızı kullanarak elde edebilirsiniz. İletişim alışverişi de yapabileceğiniz gibi, kartınızı binden fazla sanal mağazada gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kartı Tek Kullanımlıktır

Ön ödemeli, 16 PIN kodu olan kartınız tek kullanımlıktır. Yani Paykasa çok güvenli bir ödeme şeklidir ve kesinlikle ilk kullanımdan sonra tekrarlanamaz. Kartın kendini iptal etmesi sizlerin güvende kalması için çok önemlidir. Alışverişinizden sonra kartınızda para kalmadıysa çalınması veya kaybolması da sorun olmayacaktır. Eğer içinde para varsa bu konuda Paykasa bozdurma gibi işlemler için canlı destek alıp, kartınızdaki tutarın banka hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Paykasa İle Güvenilir Alışverişler

Web sitelerinde alışveriş yaparken hala kredi kartı bilgilerinizi giriyor ve kimlik bilgilerinizi de vermek zorunda kalıyorsanız muhtemelen içiniz hiç rahat değildir. Sanal ortamda güvende kalmanın en kolay ve rahat yolu hemen canlı destekle görüşüp Paykasa kart satın alma işlemlerini yapmanızdır. Girdiğiniz alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan hemen istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Kartınıza kişisel bilgileriniz yüklenmediği için sadece kodlarla alışveriş yapar ve neticede kesinlikle güvende kalırsınız. Hızlı bir yöntem olduğu kadar kullanımı da gayet rahat ve basittir. Tek kullanımlık olduğundan ve kart üzerindeki kodlar benzersiz olduğunda güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamazsınız.

Mobil Paykasa işlemleri için isterseniz buraya tıklayabilir, işlemlerinizi güvenli ve kısa sürede sonlandırabilirsiniz.

 

 

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)