PAYKASA MÜŞTERİLERİNE EN İYİ VE EN HIZLI HİZMETİ SUNAR

Paykasa Haberleri 18 Kasım 2017

Paykasa kart sizlere sitelerde güvenli alışverişin kapılarını aralayacak. İnternet üzerinden alışveriş ya da ürün alımı yapan biriyseniz, özellikle de yurtdışında sitelerde bolca bu tür işlemleri yapmakta iseniz kesinlikle paykasa ile tanışmalısınız. Günümüzde, hesap bilgilerinin, kimlik bilgilerinin siber saldırılar neticesinde kopyalanması ve kötü niyetli kişiler tarafından hırsızlık amaçlı kullanılması sıkça görülmektedir. İnternet bu tür tehlikelere son derece açıktır. Bu nedenle, kendinizi koruma, güvene alma noktasında, güvenilir paykasa sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu sistemle, bilgilerinize ulaşılması ve kopyalanması tehlikeleri ortadan kalkacaktır. Çünkü paykasa uygulamasında, sadece sisteme özel pin numarasını girmektesiniz. Başka bir bilgi kullanmayacaksınız. Pin numarası ise her paykasa kartı için ayrıdır.

Paykasa’nın bir diğer önemli avantajı ise gerçekten pratik ve hızlı olmasıdır. Paykasa müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunar. Hızlı bir uygulamadır ve gerçekten çok pratiktir. Tek tek kimlik ve hesap bilgilerinizin detaylarını girmek yerine, hızlı şekilde kodunuzu girmeniz ödemeyi gerçekleştirmek için uygundur ve yeterlidir. Bu nedenle, tercih edilmektedir. Paykasa sistemini kabul eden sitelerin sayıları hızla artmaktadır. Günümüzde zaten sanal kartlar ve sanal para adı verilen ön ödeme sistemlerinin kullanılması hızlar artmaktadır. Yapılan forumlarda, artık bu uygulamaların yeni nesil para birimi olacağı bile belirtilmektedir. Bu nedenle, bizlerin de bu sistemlerle bir an önce tanışmasında fayda var.

Paykasa satış için ülkemizde resmi bayiler bulunmamaktadır. Orijinal firma kartlarını satan internet sitelerinden işlem yapmak gerekmektedir. Bu duruma dikkat ederek, güveneceğiniz, resmi şekilde satış yapan sitelerden alım yapmalısınız. Bu şekilde adresler olduğunu belirtelim. 7/24 kart alımı yapmak mümkündür. Kredi kartı, mevduat hesabı ya da mobil ödeme ile paykasa kartları alabilirsiniz. Kart alımı demişken, kargo ya da posta ile elinize bir kart geleceğini beklemeyin. Kartların özel pin kodları gönderilmektedir. Bu pin kodu ile ödeme sistemi çalışmaktadır. Pin kodu ve genel anlamda paykasa kartları tek kullanımlıktır. Bir defa kullanılan bir kart bir daha kullanılmaz. Bu noktada güvenli olması da kaçınılmaz olmaktadır.