Paykasa Kredi Kartı

Paykasa Haberleri 26 Kasım 2017

Popülerliği giderek artan Paykasa ile ilgili araştırma mı yapıyorsunuz?  O halde sayfalarımızdaki yazılar sizin için gayet açıklayıcı ve bilgilendirici olacaktır. Her açıdan merakınızı giderecek olan yazımızı okurken kartın cazibesine kapılmanız çok uzun sürmeyecek. Paykasa kredi kartı gibi bilgileri asla bünyesinde depolamaz ve siz kartı kullanırken bilgileriniz kesinlikle ifşa olmaz. Kartın kullanımı PIN kodları ile gerçekleşir. Siz alışveriş yaparken kullanılan benzersiz 16 haneli kodlardır ve her kart için bu kodlar farklıdır. Elektronik ödeme aracı olan Paykasa kartınızı web sitemizden almak için elbette kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Satış temsilcilerimizle görüşerek kolayca kartınıza sahip olabilirsiniz. Kredi kartı dışında kart almak için kullanabileceğiniz yöntemler içinde mobil ödemeler de bulunmaktadır.

Havale yöntemiyle alabileceğiniz Paykasa kartınızı banka hesabınızdan EFT yaparak da almanız mümkün. Paykasa kredi kartı işlemlerinizin güvenli olması için mutlaka seçtiğiniz sitenin de güvenli olmasına özen göstermelisiniz. Güvenlik sorunu olmadan alışveriş yapmak kadar kartınızı alacağınız sitenin de güvenliğinizi tehdit etmediğinden emin olmalısınız. Bu konuda yapacağınız küçük bir araştırma işinizi görecektir. Size verilen kodlar sayesinde internetteki alışverişlerinizde içiniz rahat olabilir. %100 güvenli şekilde sanal ortamda alışveriş yapma olanağı sunan ön ödemeli Paykasa kartınızı bir an önce almak için sitemizdeki yetkililerle canlı destek alarak görüşebilirsiniz.

Hiçbir şekilde borçlanma durumu söz konusu değildir ve kartın bakiyesi bittiğinde geçerliliği son bulur. Yeni alışverişler için yeni kart almanız gerekir ve bunun için kartınızı aldığınız siteye tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. Paykasa kredi kartı ile alış işlemleri için başvuruda bulunmanız sonucunda dakikalar içinde yeni kodla verilen kartınızı kullanıma başlayabilirsiniz.  Sağlıklı alışverişler için kartınızı güvenliği hakkında herhangi bir endişe duymadığınız doğru reseller sitesinden almalısınız. Piyasada çok sayıda dolandırıcı firma olduğunu ve Paykasa kart almak isteyenleri mağdur edenlerin varlığını da daima aklınızda tutmalısınız. Paykasa kartınızı aldıktan sonra size verilen 16 haneli kod sayesinde uygun internet sitelerinde kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızın bakiyesi için web sitemizdeki güncel kurlara uygun şekilde düzenlenen fiyatları inceleyebilirsiniz. Farklı miktarlarda Euro cinsi para yükleyerek dünyanın her sitesinde kolayca alışveriş yapmanız mümkün.