Paykasa Kartı Alabileceğiniz Garanti Bankalar

Paykasa Haberleri 4 Kasım 2017

Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile dikkatleri çeken paykasa özellikle online ödemelerde güvenlik konusunda sorun yaşamak istemeyen kişilerin ilk tercihi haline gelmiştir. Sunduğu avantajlar sayesinde insanları kişisel bilgilerini vermeden online alış veriş yapabilme olanağına kavuşturan bu sistemden faydalanmak isteyen kişiler öncelikle resmi internet sitesinden kendi bütçelerine uygun olan limitlerdeki sanal kartlardan biri satın almalıdırlar.

Alınan bu kart alışveriş anında tek kullanımlık şifresi ile insanların kredi kartı veya diğer kişisel bilgilerini paylaşmadan ödemelerini yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Uzun zamandan bu yana birçok kişiye güvenli bir şekilde online alışveriş yapma olanağı sunan bu sistemi kullanmak için havale yöntemini tercih eden kişiler öncelikle paykasa konusunda hizmet vermekte olan bankalar hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar.

Bu sistemi alma konusunda kullanılabilecek olan bankalar Garanti bankası, Finansbank, Akbank, Yapı kredi, İş bankası, İngbank, Vakıfbank, Teb bankası, Halkbank, Vakıfbank veya paypal sitesidir. Bu bankalar yardımı ile herkesin kolay bir şekilde sahip olabileceği paykasa, insanların online alışveriş alışkanlıklarını kökten değiştirmektedir. Bu sistemi kullanmak isteyen ve bu amaçla sürekli olarak paykasa alma yöntemlerini araştıran insanlar sadece birkaç dakika içinde bu sisteme sahip olabileceklerini öğrendiklerinde kendilerini çok şanslı hissetmektedirler. Birçok kişinin artık düzenli olarak kullandıkları bu sistemde yapılan havale işlemlerinden sonra kullanıcılara verilen 16 hanelik pin kodu bir nevi kredi kartı şifresi görevi görmektedir ve sadece bir kullanımlıktır.

Yapılan alışverişlerde eskisi gibi kredi kartı veya diğer kişisel bilgileri girmek yerine sadece bu 16 haneli kodu girmeleri yeterli olan insanlar bu sayede kendilerini güvende hissetmekte ve yaptıkları alışverişlerden keyif almaktadırlar. 5 euro paykasa seçeneğinden 5000 euro paykasa seçeneğine kadar çıkan limitleri ile insanlara farklı oranlarda sanal kart sahibi olma olanağı sunan bu sistem özellikle online alışverişin güvenli olmadığının düşünen kişiler için tam anlamı ile bir can kurtaran görevi görmektedir. Şu an en önemli alışveriş sitelerinde aktif olarak kullanılmakta olan bu sistem ile isteyen herkes istedikleri tüm alışverişlerini kişisel bilgilerini paylaşmadan yapabilmenin keyfini çıkarabilmektedirler.