• Güvenle Kullanabilirsiniz

Sequence.js Preloading IndicatorThree orange dots increasing in size from left to right

Paykasa Kart

En avantajlı ve güvenilir ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkan Paykasa kart artık sanal alışverişlerin ismi haline geldi. İnternetten aldığınız ürünlerin kredi kartı kullanmadan da adresinize teslim gelmesi sizi de mutlu edecektir. Avantajlarla dolu bu ödeme seçeneğini tercih ederek siz de güvende kalabilirsiniz. Hızlı ve kolay ödeme yapabileceğiniz Paykasa ön ödemelidir ve istenilen miktarlarda Euro veya TL yüklemesi yapılabilir. 16 haneli PIN kodlarından oluşan kartla yapılan alışverişlerde benzersiz olan kodlar devreye girmekte ve kişiler hiçbir şekilde kredi kartı, T.C. kimlik bilgilerini kullanmak zorunda kalmamaktadır. Çevrimiçi oyun siteleri ve alışverişler de dahil olmak üzere sayısız sitede kullanılabilir ve ilk kullanım sonrası kartın geçerliliği sona erer.

Paykasa Kart Güvenlidir

Kartın kendini imha eden özelliği de dahil olmak üzere alışveriş esnasında kişisel bilgilerin asla kullanılmaması ile herkesin rahat kullanımını sağlayan Paykasa kart PIN sistemi ile desteklenmektedir. 16 haneli bu PIN kodları kesinlikle benzersizdir ve herhangi bir ülkede dahi bir başkasıyla aynı koda sahip kart kullanmak söz konusu değildir. Tek tip ödeme seçenekleri yerine limitlerini sadece sizin belirleyeceğiniz bir kartla alışveriş yapabilir, bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan da kullanabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Alınır?

Ülkemizde de yaygın kullanılmaya başlanmasıyla Paykasa kart alma işlemleri de hız kazandı. Kartın avantajlarından yararlanmak isteyen, güvenliğini önemseyen kişiler web sitemizle temasa geçerek karta sahip olabiliyorlar. Sitemizin ana sayfasında gördüğünü canlı destek hattımızla ya da müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz halinde kart talebinizi iletebilirsiniz. Belirleyeceğiniz Euro veya TL cinsindeki tutarı kartınıza yüklemek için kredi kartınızla, banka hesap numaralarınızla havale veya EFt yaparak yahut nakit seçeneğini tercih ederek ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz bu seçeneklerin dışında mobil ödeme de söz konusu olabilmektedir. Ödemenizi tamamladıktan sonra temsilcimize iletmeniz halinde size gönderilen linkle Paykasa kart satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Ekonomiktir

Hem ucuz, hem de ekonomik bir kart olan Paykasa ile artık alışveriş esnasında hem bankaya, hem de aracı kurumlara yüksek komisyonlar ödemekten kurtulursunuz. Kartın kullanım komisyon çok düşük olduğu gibi yıllık ya da aylık aidatlar da söz konusu değildir. Kullanım bedeli alınmadığı gibi, sizden ek ücret de talep edilmez. Kartınızla yapacağınız ödemeler tek seferde olacağı için herhangi bir şekilde borçlanma da söz konusu olmayacaktır. Kartınızı satın alırken istediğiniz miktarda para yüklemesi yapabilmeniz de bütçenizi kontrol altında tutmanız anlamına gelecektir.

Paykasa kartınızı mobil ödeme ile almak için buraya tıklayabilirsiniz.