PAYKASA KART YILBAŞI KAMPANYASI

Paykasa Haberleri 4 Kasım 2017

Paykasa kart sistemi ile internet sitelerinde en hızlı ve en güvenli şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Az ya da çok, hepimiz internet sitelerinde birtakım parasal işlemler yapmaktayız. Bir ihtiyacımızı almak için, oyun sitelerinde zaman geçirmek için, bahis sitelerinde işlem yapmak için veya bir yakınımıza para göndermek için birçok nedenle parasal işlemleri yapmaktayız. Bu durum, elektronik ağlarda inanılmaz yüklü paraların dolaşmasına neden olmaktadır. Hem dünyada, hem de ülkemizde her gün yüzlerce, binlerce parasal işlem bu ağlar üzerinden yapılmakta olduğundan, internet hırsızlarının de ilgisini çekmektedir. Dolandırıcılık mağduru olan birçok internet kullanıcısı olduğu bilinmektedir. Bu tür zarar göreceğiniz sonuçlarla karşılaşmamak için internet üzerinden ödemelerinizi yaparken dikkatli olmalısınız. Tabi ki yapmamak gibi bir durum olamaz. Sonuçta internet çok hızlı, çok pratik bir yöntemdir. Ama dikkatli olmakta fayda var.

İnternet üzerinden para gönderimlerinizde paykasa elektronik ödeme sisteminden yararlanabilirsiniz. Paykasa, gerçekten çok hızlı, çok pratik, çok da güvenli bir ödeme yöntemidir. Paykasa sisteminde sanal kart uygulaması söz konusudur ve 16 haneden oluşan pin numarası ile işlem çalışır. Bir sitede ödeme yöntemleri arasında paykasa bulunmakta ise, bunu seçtiğiniz zaman, tek girmeniz gereken bilgi pin kodudur. Bunun dışında ne şahsi, ne de hesaplarınızla ilgili bir bilgi girmenize gerek yoktur.

Paykasa kart almak için her zaman sitemizden hizmet alabilirsiniz. En ucuz paykasa almak için sitemize tıklamanız yeterlidir. Euro üzerinden limitlenen kartları, sitemizde gerçekten çok uygun kurlarla Türk Lirası’na çevrilerek satın alabilirsiniz. Üstelik, indirim ve bonus olanakları, kampanyalarla sizlere birçok avantaj sağlamaktayız. Bunlara örnek olarak paykasa kart yılbaşı kampanyası verilebilir.

Kredi kartınızla paykasa kartlarınızı alabilirsiniz. Canlı destek hattımızdan iletişime geçerek kredi kartıyla paykasa kodunuzu alabilirsiniz. Bunun için, ödemenizi yaparsınız. Sitemizde kart limitleri ve TL üzerinden miktarlar yer almaktadır. Ayrıca canlı destek hattından elemanlarımızla da her zaman iletişimde kalarak bilgi alabilirsiniz. Çok memnun kalacağınız bu uygulama ile bir an önce tanışmanızı ve bunu da sitemizden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Her zaman hizmet alabilirsiniz.