Paykasa Kart Seçimi

Paykasa kart uygulaması bizlere internet üzerinde güvenli ödemelerinin kapılarını araladı. Gerçekten, artık dünyanın dört bir yanında, paykasa kart sisteminin geçerli olduğu sitelerde, dolandırıcılıktan uzak olarak ödemelerimizi yapabiliyoruz. Bu sistemi keşfederek siz de gayet güvenilir ve son derece pratik şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu sistemi kullanmak son derece kolaydır. Size %100 gerçek paykasa kartları sunacak, sitemiz gibi adreslerden paykasa kartlarınızı almalısınız. Öncelikle buna dikkat etmeniz çok önemlidir. Birçok site var ama orijinal kartları satan siteleri özenle seçmelisiniz. Bu ön ödemeli elektronik kartlar sayesinde, bilgilerinizin ele geçirilmesinden korkmadan, büyük bir güvenle online işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız kadar kart alabilirsiniz. En az miktarlar 5 Euro ile 10 Euro paykasa kartlardır.

5 ile 10 Euro Paykasa kartlardan başlayarak, 200, 250 ve 500 Euro limitli paykasa kartları bulunmaktadır. Ne kadar limitli bir işlem yapacaksanız, kartınızı ona göre seçebilirsiniz. Belki de kartınızı bir online oyun sitesinde kullanmak istiyorsunuz. Bu durumda, birkaç adet bütçenize uygun miktarda kart alabilirsiniz. Belirli aralıklarla istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Birçok sitede artık bu sistemin kabul edildiğini önemle belirtelim. Kartı nasıl alacağınıza gelince. Son derece kolay. Sitemizde bulunan kart çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Bundan önce üye olmanız gerekmektedir. Sistemimizle temasa geçerek istediğiniz kartı seçerek, bunun size sunulan bedelini ödemelisiniz. Bunu eft, havale, kredi kartı ile yapabilirsiniz.

10 Euro paykasa dahil olmak üzere, yani en az limitli kartlardan, en yüksek limitli kartlar kadar alım yapabilirsiniz. Ödeme bilgileriniz ve kimlik bilgileriniz kesinlikle, hiçbir ortamda paylaşılmaz. En yüksek güvenlikli ödeme sistemlerini kullandığımızdan emin olunuz. Paykasa kartlarınızı kullanma aşamasında, alım sırasında, aslında her an canlı destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Her an size yardımcı olmaya hazırız. Kartlarınızı sitemizden bozdurabilirsiniz aynı zamanda. Uygun kur oranları üzerinden kartlarınızı sizi memnun edecek rakamlarda bozmaktayız. Euro üzerinden limitli olan kartların Türk Lirası ile alınması ve bozdurulmasında en uygun oranları uygulamaktayız. Paykasa bozdurma bu yeni nesil ödeme sistemleri ile internet üzerinde çok daha rahat işlem yapabilirsiniz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)