PAYKASA KART SATIN ALIM İŞLEMİ ARTIK ÇOK KOLAY

Paykasa Haberleri 20 Ekim 2017

PAYKASA KART SATIN ALIM İŞLEMİ ARTIK ÇOK KOLAY

Paykasa Kart ayrıcalıklarıyla adından sık sık söz ettiren sanal bir kart olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle oyun, alışveriş ve e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. İnternet üzerinden alışverişin son zamanlarda güvenilir olmaması nedeniyle alternatif yöntemler geliştirilmektedir. Paykasa Kart sayesinde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Sadece üzerindeki 16 haneli kodu girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Güvenlik açısından kullanıcılara büyük avantajlar sunan sanal kartta hiçbir şekilde kişisel bilgilerin istenilmesi söz konusu değildir. Paykasa almak isteyenler ister internet sayfası, ister telefon numaraları isterse müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca sanal kartlarını alma imkanına sahip olmaktadır.

Güvenilir Paykasa kartı almak için operatörle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek hattımız sizlere günün her saati hizmet sunmaktadır. Bizleri aradığınızda sizler için uygun olan kart seçenekleri hakkında bilgi verilecek ve almak istediğiniz kart ile ilgili gerekli bilgiler sunulacaktır. Kart almaya karar veren kişiler kaç tane kart alacağına karar vermelidir.  Almak istediğiniz kart adedinin Türk Lirası’na karşılık gelen miktarını canlı destek hattı tarafından verilen banka hesap numaralarına yatırmanız gerekmektedir. Bu sırada canlı müşteri destek hattımız gerekli kayıt işlemlerini tamamlamaktadır. Ödeme işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra tekrar müşteri temsilcileriyle irtibata geçilmeli ve ödeme yaptığınız bilgisi verilmelidir. Müşteri hizmetleri ödeme bilgisini aldıktan sonra ödemenin sistem tarafından onay vermesini beklemektedir. Ödemeniz onaylandıktan sonra tarafınıza veya Sms yoluyla 16 haneli ön ödeme sağlayan kart numarası verilecektir. Almış olduğunuz kart numarası sayesinde internet ortamında alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Ucuz Paykasa almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden kolayca işlem yapmanıza olanak sunan sanal kartları en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Euro değerine sahip olan sanal kart sayesinde istediğiniz her yerde kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli alışverişin diğer adı olan Paykasa kartı online alışverişte istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hiçbir şifre veya kişisel bilgi gerektirmeyen sanal kart güvenlik açısından büyük avantajlar sunmaktadır. Sadece 16 haneli kart numarasını girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa kart ile alışveriş oldukça kolaydır.