Paykasa Kart Nereden Alınır?

Paykasa Haberleri 30 Kasım 2017

Artık siz de güvenli alışverişler yapmaya karar verdiniz ve tüm dünyadaki yaygın Paykasa kullanımına hazır olduğunuzu hissediyorsunuz. Ancak Paykasa nereden alınır bilmiyorsunuz. O halde yazımızı okuyarak bu konuda yeterli bilgiyi elde edebilirsiniz. Ön ödemeli sistemi olan kartınızı almak için kartın resmi reseller satışını yapan yetkili web sitesi ile irtibata geçmeniz yeterlidir ve bu sayede siz de güvenli alışveriş yapmak için gerekli adımları atmaya başlarsınız. Paykasa kartınızı almak istediğiniz sitenin güvenli olması gerekir. Firmanın müşteri temsilcisi ile görüşerek doğrudan kart için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu konuda sitede gördüğünüz canlı desteğe tıklayabilir veya doğrudan danışmanları arayarak online şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Güvenliğinden emin olmayan sitelerden ucuz bile olsa kart almamaya özen göstermelisiniz zira kart alayım derken bir anda mağdur duruma düşebilirsiniz.

Paykasa nereden alınır diye merak edenlere internetten alabilirsiniz diye cevap verebiliriz çünkü kart satışı belli sitelerden yapılmaktadır. Uygun siteler sayesinde hiçbir verinizin depolanmayacağı 16 haneli kodlarla benzersiz hale getirilen elektronik ödeme kartınızı alabilirsiniz. Elbette karta sahip olmak için ödemelerinizi yapmak adına yöntem tercihinde bulunmalısınız. Sitedeki danışmanların da sizi yönlendirmesi söz konusu olacağı gibi, siz de siteden hangi yöntemin size uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz ve bunun için size gönderilen linkleri kullanabilirsiniz. Aynı linkleri havale veya EFT yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri istemiyorsanız veya size güvenli gelmiyorsa mobil telefonla ödeme yaparak, sms yoluyla da Paykasa kartınızı alabilirsiniz.

Herkesin aklındaki Paykasa nereden alınır sorusuna yanıt verdiğimiz bu yazımız sayesinde kartınızı kullanırken herhangi bir kişisel verinizin alışveriş esnasında kullanılmayacağını da belirtelim. İçiniz rahat edecek şekilde tüm alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Buradaki önemli nokta kartınıza yükleme yaparken ihtiyacınız olan Euro cinsinden tutarı yüklemeniz olacaktır. Yüklediğiniz tutarı harcadığınızda kartınız otomatik olarak geçerliliğini yitirecektir ve bu kartı tekrar kullanma şansınız olmayacaktır. Kartınız bitince yapmanız gereken şey ise, yeni alışverişleriniz için yeni Paykasa kart almak için aynı siteye başvuruda bulunmak olacaktır. Güvenliğinden emin olduğunuz ev daha önce alışveriş yaptığınız sitelerin daha sağlıklı olacağını da aklınızda tutmanız yararınıza olur.