PAYKASA KART MERKEZİ

Paykasa Haberleri 9 Ekim 2017

Paykasa kart merkezi olan sitemizde istediğiniz her zaman ve her yerden paykasa kartlarınızı alabilirsiniz. Euro üzerinden hazırlanan paykasa kartlar, tüm dünyada bu para birimi üzerinden belirlenmektedir. Ülkemizde ise, kartlar Türk Lirası üzerinden çevrilmektedir. Ülkemizde, paykasa kartlarınızı almak için internet üzerinden yetkili sitelerden alım yapmalısınız. Yalnız, çok dikkatli olmanız gereken nokta, orijinal alımlar yapmak için kartları uygun sitelerden almanızdır. Üretici firma tarafından hazırlanan kartları ve kartların pin numaralarını almazsanız maalesef işlem yaparken oldukça mağdur olabilirsiniz. Üstelik ödemiş olduğunu para da boşa gider. Bu konuda içiniz rahat etsin, sitemizde %100 orijinal kartların satışlarını yapmaktayız. Tek yapmanız gereken arama motorunuzdan sitemize ulaşmak.

İsterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz mobil cihazlardan, sitemize ulaşabilirsiniz. Paykasa resmi sitesi olarak, epay ile kolay alım imkanı da sunmaktayız. Cebinizde sitemiz sizinle ve her yerden indirebilir, kart kodunuzu alabilirsiniz. Paykasa bayilik noktasında, üretici firma tarafında yetkilendirilmiş yegane adreslerden biriyiz. Paykasa, içinde belirli limitlerde Euro bulunan kartlar olarak düşünebilir. Kredi kartı ya da banka kartı gibi düşünebilirsiniz ancak bu kart sanaldır. Yani aslında elinizde bir kart olmasına gerek yoktur. Çünkü sistem kartlar değil, aslında 16 rakamdan oluşan pin numarası ile çalışmaktadır. Bir sitede paykasa ile ödeme kabul edildiğini düşünelim. Kart sahibi, sitede, ödeme yaparken kartının 16 haneli pin numarasını girer. Başka hiçbir bilgi girilmez. Kart limitinden alışveriş rakamı çekilir. Kullanıcılar, tek kullanımlık olduğundan, kartlarını alırken ihtiyaçlarını karşılayacak miktarlarda almaktadır. Siz de bu şekilde yapmalısınız.

Kartlar arasında Euro üzerinden birbirinden çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Az miktarlı, 5 ya da 10 Euro limitli kartlardan, 3000 ya da 5000 Euro limitli kartlara kadar çok farklı seçenekleri alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve alımınızı karşılayacak kartı seçmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda aklınızda birçok soru olabilir. Bu durum son derece normal, çünkü alıştığınız sistemlerin dışında bir sistem ile tanışacaksınız. Bu nedenle, sitemizin canlı destek hattına bağlanarak, iletişim yöntemlerimizden yararlanarak her zaman sorularınızı yöneltebilirsimiz. Gerçekten bu sistemden çok memnun kalacaksınız.