PAYKASA KART LİDER SATIŞ

Paykasa Haberleri 8 Ekim 2017

Paykasa kartlarınızı almak için sitemize bekliyoruz sizleri. Paykasa sistemini bilenler uygulamanın ne kadar hızlı, güvenli ve pratik olduğunu da iyi bilirler. Bu sistemle, hackerların bilgilerini kopyalamasından uzak şekilde internet üzerinde parasal işlemlerini yapabilirler. Paykasa ile tanışmadıysanız, bunu artık zaman geçirmeden yapmalısınız. Sonuçta elektronik sistemin vazgeçilmez olduğu bir dünyada yaşamaktayız ve ister istemiz internet üzerinden birtakım mali işlemlerimizi yapıyoruz. Bu nedenle de kimlik bilgilerimizin, hesap bilgilerimizin internet korsanlarının eline düşmesi an meselesi. Bilgilerimizin siber saldırılarla alınması ve kopyalanması başımıza gelmeyecek diye bir risk kesinlikle yok. Bu tehlikelerden uzak kalmak için yeni nesil ön ödeme işlemlerinin tercih edilmesi çok önemlidir.

Güvenli paykasa uygulamasında tek kullanım söz konusudur. Bu nedenle, sistemin gerçekten emin olduğunu söyleyebiliriz. Paykasa kullanımında kart olarak tabir edilen elemanlar üzerinden işlem yapılır. Kartları somut şekilde, banka kartı, kredi kartı ya da maaş kartı gibi değil, sanal şekilde düşünmelisiniz. Bir paykasa kart aldığınız zaman size pin kodu verilecektir. 16 haneden oluşan bu pin kodunuz sizin kart numaranızdır. Bu şekilde alışveriş yapacaksınız. Parasal işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Bu kart numarası dışında sizden ne bir ad ya da soyad, ya da kredi kartı numarası istenmez. Bu şekilde bilgileriniz online ortamda yer almaz. Siber saldırı sonucu size ulaşılamaz çünkü paykasa ile zaten hiçbir bilgi girmeden işlem yaoparsınız.

Paykasa kart lider satış sitemizden istediğiniz her zaman kartlarınızı alabilirsiniz. Önemli olan güvenli sitelerden alım yapmak ve üretici firmanın resmi ürünlerinden edinmektedir. Sitemizden tamamen orijinal şekilde paykasa kodu alacaksınız. Canlı destek hattımızla iletişime geçerek güvenli ödeme yapmanın ve kodunuzu almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Sizlere hizmet sunarken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, satışlarımızda ve kart bozdurma uygulamalarımızla alıcılarımızın en uygun kur oranları üzerinden alım yapması için gayret sarf etmekteyiz. Sitemize tıklayın ve cebinizi yakmayacak rakamlara paykasa kartlarınızı almanın keyfini yaşayın. Mobil şekilde kart alımı da yapabilirsiniz. Her zaman en iyi alım seçeneklerini sitemizde bulacaksınız.