Paykasa Kart İle Sorunsuz Alışveriş

Paykasa kart uygulaması birçok kişiye internet üzerinden güvenli ödeme yapmanın yollarını açtı. Online oyun sitelerinde, sanal bahis sitelerinde, e ticaret sitelerinde, birçok online alışveriş sitesinde bu kartları güvenle kullanabilirsiniz. Paykasa kart, kredi kartı ya da hesap havalesi, banka kartı gibi sistemlerin aksine inanılmaz güvenlidir. Nedeni ise, bu sistemin sadece tek kullanımlık özel kartlarla sağlanmasıdır. Bunlar sanal kartlardır ve kredi kartı şeklinde düşünebilirsiniz. Kredi kartları gibi numaraları vardır ve bunlar pin numarası olarak adlandırılmaktadır. 16 haneden oluşmaktadır. Kartların defalarca kullanılmasının aksine, paykasa kartlar tek ömürlüdür. Ayrıca kartların üzerinde kişi isimleri de bulunmaktadır. Paykasa kartların üzerinde ise sadece numara bulunur. Kaldı ki bunlar sanaldır, yani elinizde olmadan pin numarası ile ödeme yaparsınız. Birçok kart bulunakta olup, en düşük miktarlı olanlardan biri 15 Euro paykasa card karttır.

5, 10, 15 Euro paykasa kart, 20, 25, 30, 50 60 Euro ve daha yukarı miktarlarda kartları kişiler ihtiyaçlarına uygun miktarlarda alabilirler. Örneğin 50 Euro civarında bir alışveriş yapacaksanız, ya da bu miktarda bir gönderim yapmanız gerekiyorsa, bu durumda 50 Euro’luk kart almanız yerinde olur. Kart satın almak için yurtdışında bazı ülkelerde hem internet siteleri, hem de gişeler bulunmaktadır. Ülkemizde ise, sadece internet sitelerinden paykasa kart alabilirsiniz. Sitemiz sizlere en uygun kur oranları üzerinden satış yapmaktadır. Üstelik 7/ 24 sitemizden hizmet alabilirsiniz.

Hem 15 Euro paykasa kart, hem de diğer limitlerdeki kartlardan almak için ister mobil cihazlarınızdan, ister bilgisayar sisteminden giriş yapabilirsiniz. Kartlarınızı sitemizde uygun kur oranları üzerinden alacaksınız. Euro üzerinden olan kart limitleri ülkemizde Türk Lirası ile yani kendi para birimimizle kolayca alınabilir. Kartların tek kullanımlık olması ve sadece pin numarasının girilmesi son derece güvenli olmasını sağlamaktadır. Pin numaranızı kartınızın ödemesini yapmanızı takiben hemen alacaksınız. İşte bu numara ile kartınızı kullanacaksınız. Birçok sitede kartlarınızı güvenle kullanacaksınız. Bu şekilde internet dolandırıcılarından da kurtulmuş olacaksınız. Bilgileriniz gizli kalacak ve hızlı, hem de güvenli ödeme yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)