PAYKASA KART İLE HAYALLERİNİZE KAVUŞUN

Paykasa Haberleri 25 Ekim 2017

Paykasa Kart satın alan kişiler hayallerine kavuşuyor. Online alışverişlerde kullanılan Paykasa Kart avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Kars sanal kart şeklinde olup kredi kartı yerine kullanılmaktadır. Üzerinde yer alan 16 haneli numara sayesinde tüm online sitelerde veya oyun sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz. İnternet ortamında alışveriş yapmak için gerekli deneyimi sizlere yaşatan Paykasa kolay bir şekilde alınmaktadır. Paykasa satın almak için sitemiz üzerinden almak istediğiniz miktarı seçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek hesabımıza havale yapabilir ve sanal kartınızı hemen alabilirsiniz. Pin numaranız havale işleminden sonra dakikalar içerisinde iletilecektir.

Tek kullanımlık bir kart olan Paykasa kredi kartı telefon veya online yapılan alışverişleriniz için ödeme güvenliği sağlamaktadır.  Tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Bu nedenle çalınma veya kaybolma riski bulunmayan sanal kart çok kullanışlıdır. Paykasa kart ile ödeme yaparken ödeme yöntemini Paykasa olarak seçmeniz yeterlidir. Ödeme miktarınıza göre kart miktarınızı seçebilirsiniz. Ardından 16 haneli numaranızı girerek ödemenizi onaylayabilirsiniz. Sanal kart almak için hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri dışında havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Atm’ler aracılığıyla günün her saati kartsız işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.  Pek çok bankayla çalışan sitemiz üzerinden havale işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Artık online alışveriş yaparken panik yaşamanıza gerek yok. Güvenlik nedeniyle internet veya telefon üzerinden alışveriş yapmaya çekiniyorsanız Paykasa Türkiye sayesinde artık güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanın farkını yaşayacaksınız. İstediğiniz miktarda kart satın alabilirsiniz. Son zamanların güvenilir sanal kartı Paykasa ile tüm internet sitelerinde alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Sanal kart 10 Euro ile 1000 Euro arasında farklılık göstermektedir.

Türk Lirası ile satın alabileceğiniz sanal kartlar güncel kura göre değerlendirilip Türk Lirası’na uyarlanmaktadır. Üstelik kartınızda para kalması halinde bozdurabilirsiniz. Sanal kartınızı bozdurmak da oldukça kolay. Sadece müşteri hizmetlerimizi arayarak sanal kartınızdaki parayı bozdurmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Sanal kart numaranızı ve havale yapılacak hesap numarasını müşteri temsilcilerimize verdiğinizde dakikalar içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır.