PAYKASA KART HAKKINDA

Paykasa kart nedir? Bu soru uygulama hakkında iyi yorumlar duydukça aklınıza gelebilir. Kişilerin her zaman bilmedikleri bir sisteme karşı önyargıları ya da çekinceleri olmaktadır. Elbette bu durum son derece doğaldır. Ancak, paykasa hakkında bilgi edindikçe ne kadar güvenli bir sistem olduğunu anlayacaksınız. Paykasa, 16 haneden oluşan pin numarasına sahip bir sanal kart sahibidir. İnternet üzerinden yapılan parasal işlemlerde kullanılan sanal karttır. İçinde belirli miktarlarda limitleri olan paykasa kart çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcılar bu kartların içinden, bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun olanları seçerler. Birçok sitede, alışveriş sitelerinde, online oyun sitelerinde, e ticaret işlemi yapılan sitelerde kartları kullanmak mümkündür.

Paykasa kart nedir? Sorusunu özet olarak, ön ödemeli bir online ödeme aracıdır şeklinde tanımlamak mümkündür. Kredi kartlarınız ya da banka hesaplarınız, posta çeki hesaplarınız yerine kolayca paykasa kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde, birçok sitede sürekli şekilde bu önemli bilgilerinizi tekrarlamaktan kurtulmuş olursunuz. Sonuçta internet hırsızlarının eline düşüp düşmeyeceğinizi bilemezsiniz. Birçok sitede, hatta yüksek korumalı ve sağlam altyapılı banka sitelerinde bile hackerlar girebilmektedirler. Bunun yerine paykasa kartları kullanabilirsiniz. Bunlar sadece tek kullanımlıktır. Pin numarasını bir kere girdikten sonra, ne o pin numarasını, ne de kartınızı bir daha kullanamazsınız. Bu sayede, hiçbir riske girmeden internet üzerinden parasal işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Paykasa kart nedir sorusundan başka, paykasa kart güvenilir midir sorusuna da bu şekilde cevaplamış olduk. Gerçekten güvenli bir uygulamadır. Ayrıca, sistemin çok hızlı ve pratik olduğunu ekleyelim. Bir sitede paykasa geçerlidir ibaresini gördüğünüzde, sadece birkaç dakika içinde ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Pin kodunuzu girmeniz yeterlidir. Sitemizden paykasa kartlarınızı alabilirsiniz. İstediğiniz miktarı içeren kartı alabilirsiniz. Bunun için sitemizde bir hesap açınız. Ardından kartınızı seçerek sitemizle iletişime geçiniz. Ödemenizi yapınız ve pin numaranız hemen mesaj olarak iletilecektir. İşte kartların alımı sitemizden bu kadar kolay, üstelik 24 saat her zaman bağlantı kurabilirsiniz. Hem kart alımlarınız, hem de paykasa bozdurma işlemleriniz için sitemizden yardım alabilirsiniz. Uygun kur oranları ile sizi memnun edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)