PAYKASA KART DÜNYASINI KEŞFEDİN

Paykasa Haberleri 14 Ekim 2017

Paykasa Kart ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından internet sitelerinde ödeme seçenekleri olarak kullanılan bir karttır. Paykasa Kart kullanan kişiler internet ortamında soru hiçbir problem yaşamadan ödeme yapma ayrıcalığını yaşamaktadır. Elektronik para adı verilen kart sayesinde kullanıcılar oyun, alışveriş ve e-ticaret sitelerinde özgürce alışveriş yapma imkanına sahip olmaktadır. Tıpkı kredi kartı gibi bir kart olma özelliğine sahip olan Paykasa kredi kartı 16 haneye sahip kullanışlı bir sanal karttır. Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan sitelerde alışveriş yapma imkanı sunan kart kullanıcıların güvenliğini sağlamayı amaçlamaktadır.

Paykasa dünyası oldukça renklidir. Kullanıcılar kartı aldıktan sonra özgürce ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanın farkını yaşamaktadır. Üstelik Paykasa al işlemleri de oldukça kolaydır.  Kartı aldıktan sonra ödeme yapma süreci de oldukça basittir. Sadece kart üzerindeki 16 haneli numarayı girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kart değerleri farklı miktarlardadır.  Paykasa kartları resmi bayiler üzerinden rahatlıkla alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Online ödeme yapmaya olanak sunan kart güvenlik açısından sağladığı avantajlar nedeniyle çok tercih edilmektedir.  Tek kullanımlık bir kart olması nedeniyle %100 güvenilirdir. Kredi kartı ile ödeme yapılırken kişisel bilgilerin girilmesi zorunludur. Ancak Paykasa kart ile hiçbir kişisel bilginin girilmesi söz konusu olmayıp, kart tek kullanımlıktır. Bu durum ise kullanıcılara güvenilir bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Paykasa bozdurma işlemleri de kullanıcılar tarafından çok tercih edilen bir işlemdir. Bozdurma işlemleri esnasında kur fiyatını öğrenmek önemlidir. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçildikten sonra kur fiyatlarını en doğru bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Ardından kart numaranızı müşteri hizmetlerine bildirmelisiniz. Müşteri temsilciniz tarafından banka hesap numaranız istenecektir.  15 dakika içerisinde Paykasa kart içerisindeki para hesabınıza aktarılacaktır. Bu sayede kart içerisinde paralar bozdurulacak ve hesabınıza geçecektir. Yüksek kur üzerinden bozulan paralar hesap sahibi tarafından kullanılabilir hale gelmektedir. Paykasa kartla ister alışveriş edebilir isterseniz kart içerisindeki paraların en kısa süre içerisinde hesabınıza geçmesini talep edebilirsiniz.