Paykasa Kart Destek

Paykasa Haberleri 25 Mart 2018

Paykasa sistemi sayesinde her zaman internette ödemelerinizi yaparken güvende olacaksınız. Bu sistem yurtdışında olduğu gibi, ülkemizde de hayli ilgi görüyor ve beğeniliyor. Bunun nedeni ise sistemin gerçekten güvenli, ayrıca kolay ve hızlı olması. 5 Euro, 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro paykasa kart, 30 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 100 Euro ve en yüksek şekilde 500 Euro’ya kadar paykasa kartları almak mümkün. Paykasa kartlarınızı almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. 24 saat ve haftanın 7 günü sitemiz sizinle. Canlı destek hattımızla, çeşitli iletişim yöntemlerimizle her zaman temas halinde kalabilirsiniz. Sadece paykasa kart almak için değil, aynı zamanda aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için de sitemizden yardım almanız mümkün.

25 Euro paykasa kart ve diğer limitlerde paykasa kartlarınızı almak için sitemizden her zaman yararlanabilirsiniz. Sitemize sadece tıklamanız yeterlidir. Mutlaka üye olmanıza gerek yok. Üstelik ne kişisel bilgileriniz, ne de hesap bilgileriniz hiçbir ortamda yer almadan alım yapabilirsiniz. Birkaç dakika içinde paykasa kartınızı almanız mümkün. Kartınız dijital bir kart olduğundan, kredi kartı gibi elle tutulur, gözle görülür somut bir özelliğe sahip değildir. Sitemizde bulunan Euro üzerinden limitlenen kart çeşitlerinden seçerek, talebinizi bize iletmeniz yeterlidir. Bundan sonra bilgilerinizin güvenli şekilde tutulacağı ödeme yöntemlerinden biri kullanarak paykasa kartınızı alabileceksiniz. Paykasa kartınızın kullanımı için pin numarası hızlı şekilde gelecek. Posta, kargo beklemeksizin, sadece dakikalar içinde kartınızın kullanımına ulaşacaksınız.

Paykasa kartları tek kullanımlık olduğundan, ihtiyacınıza uygun şekilde kart almanız gerekli ve yeterlidir. 25 Euro paykasa kart ya da 250 Euro paykasa kart, bu tercih hakkı sizindir. Kredi kartı gibi yüksek limitli kartları sürekli kullanmak durumunda kalmayacaksınız. Paykasa kartları tek kullanımlıktır ve pin numarasını girerek işlem yapacaksınız. Ne bir kimlik, ne bir adres bilgisi ya da hesap numarası, bunların hiçbirini girmenize gerek yok. Sadece 16 rakamdan oluşan pin numarası ile işlem yapacaksınız. Bu şekilde, hemen kartınız işleme girecek ve ödemeniz de alınacak. Çok kolay ve bir o kadar hızlı şekilde işlem yapacaksınız.