Paykasa Kart Çeşitleri

5, 10, 20, 25, 30, 50, 60 Euro paykasa kartlarımız, daha yüksek limitlerde 100, 200, 500 Euro paykasa kartlar, tüm kartlar sitemizde uygun kur oranları üzerinden sizleri bekliyor. İsterseniz üye olarak, isterseniz üye olmadan sadece ziyaretçi şeklinde sitemizden hizmet alabilirsiniz. 7/24 kartlarınızı almak ya da elinizdeki paykasa kartlarınızı bozdurmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. Sürekli internet üzerinden ödeme yapan biriyseniz, kesinlikle paykasa kartları kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü internet üzerinden ödeme yapmak demek, birtakım risklere açık olmak demektir. Kredi kartı ya da hesap numaranızla havale şeklinde ödeme yaparsanız, bu bilgilerin hackerların eline geçmesi riski ile karşı karşıyasınız demektir.

Bu durumda, hesaplarınızın ya da kartlarınızın içinin boşaltılması an meselesidir. Bu tür sorunları yaşayan binlerce insan olduğunu biliyoruz. İşte bu nedenle, özellikle sürekli şekilde online ödemeler yada para alışverişleri yapan kişilerin kesinlikle elektronik ödeme sistemlerini kullanmaları önerilmektedir. Zaten bu sistemlerin oluşturulmasının nedeni de bu tür hırsızlık deneyimleridir. Bu yöntemlere en güzel örnek ise paykasa sistemidir. Çeşitli limitleri olan paykasa sistemi ile ihtiyacınız kadar kart almanız yeterlidir. 60 Euro paykasa kartı alırsanız örneğin, bu rakamlık ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sitemizde kartların limitlerine göre dökümlerini görebilirsiniz. Buradan hesabınıza uyan, ihtiyacınızı görecek kart miktarını alabilirsiniz.

Örneğin 60 Euro paykasa satın al maya karar verdiniz. Bizimle ister site üzerinden, canlı destek hattından, ister telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizinle ilgilenecek personelimiz alanında uzman kişilerdir. İstediğiniz, merak ettiğiniz her konuda sorularınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde, kartlarınızı almadan önce aklınıza birtakım çekinceler varsa gidermiş olursunuz. Kartların kullanımı son derece kolaydır. Bu kart elinize alacağınız bir ürün değildir. Kartı sanal bir sistem olarak düşünmelisiniz. Pin numarası size sistemimiz tarafından hemen gönderilecektir. Bu şekilde kartınız kullanılır duruma gelecektir. İlgili sitede paykasa ile ödeme tercihini yaparak, sadece pin numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Başka hiçbir bilgiye gerek yoktur. Bunun dışında yapmanız gereken hiçbir işlem olmadığından, sistemin diğer ödeme yöntemlerine göre son derece hızlı olduğunu belirtmek yanlış olmaz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)