PAYKASA KART BİRİMİ NEDİR?

Paykasa Haberleri 1 Kasım 2017

Paykasa son zamanların en çok tercih edilen sanal kartlarından biridir. Paykasa aldıktan sonra özgürce alışveriş yapmanın farkını yaşayabilirsiniz. Artık güvenlik problemi yaşamadan istediğiniz gibi online siteler üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan sanal kartları kullandıktan sonra geçerliliği kalmamaktadır.

Paykasa kart para birimi olarak Euro kullanılmaktadır. Uluslararası bir kimliğe sahip olan sanal kartın her yerde rahatlıkla kullanılabilmesi için Euro para biri tercih edilmiştir. Sanal kart sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun pin kodunu kullanarak rahatlıkla online siteler üzerinden alışveriş yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Online mağazalaran alışveriş yaparken sanal karta ait 16 haneli numarayı girerek ön ödeme yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Paykasa kart satın alanlar online mağazalarda alışveriş yaparken aldığı ürünün para biriminin Euro olmasına dikkat etmelidir. Aksi halde alışverişi gerçekleştirmeniz mümkün deildir.  Alışveriş esnasında Paykasa kullanıcılarının aldığı ürünlerin bedeline, para birimine ve karşı tarafa aktarılacak miktara mutlaka dikkat etmesi gerekmektedir. Paykasa kart satın alırken kullsnıacak olan para birimi Türk Lirası iken alışveriş esnasında kullanılacak olan para birimi Euro olduğu unutulmamalıdır.

Paykasa kart fiyatları değişiklik göstermektedir. 10 Euro’dan başlayan kart limitleri 1000 Euro’ya kadar çıkabilmektedir. Farklı değerdeki sanal kartları alabilir ve ihtiyacınız dahilinde online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart sayesinde güvenlik problemi yaşamadan rahatlıkla alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Paykasa kartın avantajları saymakla bitmez. Farklı değerlerdeki sanal kartları alarak e-ticaret siteleri ve oyun sitelerinde alışverişe başlayabilirsiniz. Sanal kartınızda kalan paraları ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Paykasa bozdurma imkanı sayesinde kalan paralarınızın hesaplarınıza havale edilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak bozdurma işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. Sadece kart numaranızı ve banka hesap numaranızı bizlere bildirmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri destek hattımız en kısa sürede para hesabınıza havale edecektir. Üstelik Paykasa bozdurma işlemi gerçekleştirilirken hiçbir komisyon farkı alınmamaktadır.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı alışveriş imkanı sunan sanal kart sayesinde çalınma, kaybolma veya kopyalanma sorunu yaşamadan alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Herkes istediği kadar Paykasa sanal kart alma imkanına sahiptir.