PAYKASA İLE TEMASSIZ ÖDEME KARTI SATIN AL

Paykasa Haberleri 30 Ekim 2017

Paykasa sanal kredi kartı özelliğine sahip olan tek kullanımlık bir karttır. Paykasa temassız ödeme kartı sayesinde online mağazalarda rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sanal kart aldığınızda kredi kartına ihtiyacınız olmayacak. Üstelik sanal kartın kredi kartına göre pek çok avantajı bulunuyor. Güvenlik kriterlerinin üst düzey olduğu sanal kartta kişisel bilgilerin paylaşılması söz konusu değildir. Her açıdan büyük artıları bulunan sanal kart temassız ödeme imkanı sunması nedeniyle de kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Çalma veya kaybolma riski olmaksızın kartınızla istediğiniz online mağaza üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olması nedeniyle alışveriş sonrası iptal olan kart büyük kolaylık sağlamaktadır.

Paykasa satın almak isteyen kişiler kartın üzerindeki pin kodu sayesinde alışveriş yapma ayrıcalığını yaşamaktadır. 16 haneli pin kodunu girdiğinizde ödemeniz gerçekleşmektedir. Sanal kartın para birimi Euro’dur. Bu sebeple sadece Euro para birimi ile satış yapan mağazalar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaparken Euro para birimini arayan Paykasa sanal karta Türk Lirası’yla sahip olabilirsiniz. İçerisinde 10 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar para bulunan birçok kart bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve alışveriş miktarınıza uygun olarak istediğiniz kartı alabilirsiniz. İçerisinde Euro barındıran kartlar güncel kur baz alınarak Türk Lirası’na uyarlanmaktadır. Paykasa alma veya bozdurma işlemlerinde daima güncel kurlar baz alınmaktadır.

Dünyanın her yerinde alışveriş yapma kolaylığı sağlayan Paykasa kredi kartı güvenilir şekilde alışveriş yapmanın en etkili yoludur. Ülkemizde de çok kullanılan sanal kart kolay ve hızlı bir şekilde online alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Paykasa kartlar kullanılmadığı takdirde içerisindeki sanal para geri alınabilmektedir. Paykasa bozdurma işlemleri için tek yapmanız gereken şey canlı destek hattımızla irtibata geçmektir. Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz sanal kart bozdurma işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri aradığınızda müşteri temsilcilerimiz sizden  sanal kart numarası ve banka hesap numarası isteyecektir. Paykasa bozdurma işlemlerinizi 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve paranızı hesabınıza yatırıyoruz. Ödeme yaparken hem güvenilir hem de kolay bir yöntem arıyorsanız Paykasa sanal kart tam size göre.