Paykasa İle Para Yatırma

İnternet alışverişi artık herkese cazip ve keyifli gelmeye başladı çünkü normalde yüksek rakamlara alınan ürünleri internet üzerinden gayet makul ve indirimli rakamlara almak söz konusu olabiliyor. Avantajlar dünyası olan sanal ortamda istenilen ürünü anında almanın kolaylığı paha biçilemez. Elbette ödemeler de kartlar sayesinde son derece hızlı oluyor. Ancak herkes kredi kartları veya banka kartları ile alışveriş yaparken kendisini güvende hissedemeyebiliyor. Bu gibi durumlarda kişileri rahatlatmak ve ihtiyaç duydukları güveni sağlamak için üretilen Paykasa card ile para yatırma, para çekme, alışveriş yapma gibi işlemler artık çok rahat. Her türlü işlemde kullanabileceğiniz kart artık kişisel bilgilerinizi güvende tutmanın en hızlı yolu. Ülkemizde de kullanılan ve sayısız mağazada ödeme seçeneği olarak yerini alan kart için başvuruda bulunduğunuzda kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Alışverişlerinizin tehlikeye düştüğü veya kişisel bilgilerinizin ortalıkta dolandığı gibi izlenimlere kapılıyorsanız, sanal ortamda ürün alırken bir türlü içinizdeki sıkıntıyı atamıyor ve strese giriyorsanız mutlaka Paykasa kart ile tanışmalısınız. Sayısız seçeneğe sahip olacağınız kartınızla güvenlik açısından aklınıza takılan soruların tümüne yanıt bulacak ve dilerseniz Paykasa ile para yatırma işlemi yapacak, dilerseniz para bozduracaksınız. Yani ihtiyacınız ne ise kartınızla onu elde edebilirsiniz ki bunların hiçbirinde kişisel verilerinizin kullanılmadığını da göreceksiniz. Bu arada Paykasa kartınızı alırken kredi kartı, havale,  EFT gibi seçenekleri kullanabilirken, aynı zamanda ayine güvenilir bir yöntem olan mobil ödeme sistemini de tercih edebilir ve sms ile kart alabilirsiniz.

Online işlemlerinizde ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa’ya geçerek ne elde edebileceğinizi, ne gibi avantajlarınız olacağını sayfalarımızda gezinerek ve yazılarımızı okuyarak da öğrenebilirsiniz. Paykasa ile para yatırma işlemleriniz, alışverişleriniz tamamen güven içindedir. Kartınıza kişisel verileriniz yüklenmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için alışverişlerinizde de bilgileriniz kullanılmaz. Kart zaten tek kullanımlık olduğundan her seferinde kod yenilenir ve siz de güvende kalmaya devam edersiniz. Kartınızı aldıktan sonra isterseniz Euro cinsinden istediğiniz tutarda para yüklemesi yapabilirsiniz. Birkaç dakikada kart sahibi olabilir, para yatırabilir veya çekebilirsiniz. Tercih sizin.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)