Paykasa İle Her Zaman Siz Kazanırsınız

Paykasa Haberleri 8 Kasım 2017

Bugüne kadar internet alışverişi yapmış olabilirsiniz. Artık internet üzerinden yapılan ödemeler ile alakalı yenilikler ortaya çıkmaktadır. Son dönemde sıklıkla duyulan kredi kartı dolandırıcılarının üzerine insanlar internet üzerinden işlem yapmaktan korkmaya başlamışlardır. Ancak internet hayatımıza büyük bir hız ve kolaylık sağlamaktadır. O yüzden de vazgeçmek çok kolay değildir. Sizde işlemlerinizi internet üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız paykasa ödeme yöntemi aradığını doğru seçenek olacaktır. Zaten bakıldığında bu sistemin daha güvenli bir hizmet sunduğu açıkça görülmektedir. Paykasa nedir? Paykasa ön ödemeli bir karttır. Bir kart satın alarak işe başlayabilirsiniz. Kartlarda farklı limitlerde size sunulmaktadır.

Alışveriş yapacağınız tutar kadar kart alarak sizde elinizdeki kartı tek seferde tüketebilirsiniz. Zaten kartın üzerinde sadece 16 haneli bir numara bulunmaktadır. Aldığınız limit kadar da harcama imkanının bulunur. Kartın içerisindeki tutar bittikten sonra yeni alışverişler için yeni kart satın almanız gerekir. Bu her yeni işlemde de numaralar değişmektedir. Bu da kartı daha güvenilir hal getirir. Alışveriş esnasında özel bilgilerinizi paylaşmadan sadece bir kod ile alışverişinizi tamamlarsınız. Bunun yanı sıra aynı numara bir daha kullanılamayacağı için bilgileriniz ele geçirilse bile işe yaramayacaktır. Sizde internet alışverişlerinden, oyun ödemelerinden vazgeçmek istemiyorsanız artık daha güvenli bir şekilde işlemlerinize devam edebileceksiniz.

Kartı alırken dikkat etmeniz gereken tek nokta satış bayiliğine sahip sitelerden temin etmek olmalıdır. Zaten bu tarz siteleri takip ettiğiniz zaman farklı zamanlarda size farklı kampanyalar sunduğunu da göreceksiniz. Bedava paykasa kazanma imkanınız olacak. Belirli limiti geçtiğinizde ya da belirli günlerde bonus kazanma şansı size sunulmaktadır. Sizde siteden alışverişleriniz esnasında bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sitede bulunan bakiye sorgula kısmından da kartınızda ne kadar limit bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Böylelikle alışverişlerinizi ona göre şekillendirirsiniz. Aklına kartla alakalı ya da alışveriş esnasında takılan bir soru olduğunda paykasa müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorularınıza hemen cevap alabilirsiniz. Sizde alışverişlerinizi ve kart bilgilerinizi güven altına almak istiyorsanız paykasa size bu imkanı sunar.