Paykasa İle En Güvenilir Alışveriş

Paykasa Haberleri 24 Kasım 2017

Bay veya bayan herkes alışveriş yapmayı sever ve herkes internetin derya deniz ortamında tutkularını gerçekleştirmek, isteklerini yerine getirmek için uğraşır çünkü sanal alemdeki alışverişler oldukça kolaydır. Bu kolaylığı güvenle pekiştirmek halinde herkes daha keyifli zamanlar geçirir. Elbette teknolojiyi bu kadar hızlı ve keyif içinde kullanabilmek için kredi kartı ve kimlik bilgilerimizi de güvende tutmalıyız. Aksi halde bilgilerimiz dolandırıcıların, kimlik avı yapanların veya kötü niyetli kimselerin eline geçebilir. Sayısız sıkıntı yaşanabilen sanal alemde kendimizi güvende tutmanın en kolay yolu Paykasa ile alışveriş yapmaktan geçer. Bu kartla henüz tanışmamış olanlar için hemen bahsedelim ki, Paykasa kart İngiltere çıkışlıdır ve ön ödemeli bir sisteme sahiptir.

Paykasa kartın üzerinde bulunan 16 haneli PIN kodları vardır ve bu kodların hepsi birbirinden farklıdır. Üstelik kartlar kullanımdan hemen sonra geçerliliklerini yitirirler ve bu sayede kullanıcıların güvenliklerine zarar gelmez. Yani kartınız kaybetmeniz veya çaldırmanız bir şey ifade etmez. Ön ödemeli olan Paykasa ile alışveriş hem güvenli, hem hızlıdır. Sitemizden günlük döviz kurları üzerinden kartınıza anında yükleme yapabilirsiniz. Fiyatlar güncel kurlar üzerinden belirlenirken web sitemiz sizin için en uygun rakamları sunmaktadır. Siz de güvenli alışveriş yapabilmek için elektronik kartınızı bir kaç adımda hemen alabilirsiniz. Kısa sürede hesabınıza para transfer edebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamaları kullanabileceğiniz gibi, isterseniz hemen havale yapabilir ya da kredi kartınızdan da para aktarması yapabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin hepsini sitemizdeki müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek yapabilirsiniz. Tabi ki sitemiz çok güvenli olduğu içi aynı işlemleri online şekilde yapmanız da mümkündür.

Dünyanın neresine giderseniz gidin alışveriş yapabileceğiniz ve sayısız noktada geçerli olan Paykasa ile alışveriş gerçekten hayal edilenden daha güzel. Tüm kontrolün sizde olduğu bu sistem sayesinde korkularınızdan rahatça kurtulabilirsiniz. Güvenli alışverişin doğru adresinde olacağınız için bozdurma işlemlerinizi de en yüksek rakamlardan yapabilirsiniz. Hayallerinizi yükseltip alışveriş tutkunuzu kimlik bilgilerinizi kullanmadan tatmin edebilirsiniz. Herhangi bir sitede kredi kartı kullanmadan doğrudan Paykasa kullanıp hemen alışverişinizi tamamlayacaksınız. Sanal ortamda sayısız mağazada sadece Paykasa kullanımının tercih edildiğini görünce de epey şaşırabilirsiniz. Siz bu avantajları kaçırmadan hemen sitemizden kartınızı satın alma işlemlerini başlatabilir ve bu konforlu aleme adımınızı çok daha rahat şekilde atabilirsiniz.