PAYKASA İLE ÇALIŞTIĞIMIZ BANKALAR

Paykasa Haberleri 11 Kasım 2017

Paykasa kart ile internette artık işiniz çok kolay. Hem hızlı, hem pratik, hem de gerçekten güvenli bir ödeme sistemi olan paykasa ile bilgilerim kopyalanır mı diye düşünmenize gerek kalmayacak. Paykasa nedir diye aklınızda sorular olduğunu biliyoruz. Sistemle tanışmayan herkesin sorduğu ilk soru budur. Bu sistem, internet üzerinden gerçekten çok fazla artan parasal işlemlerin güvenli şekilde yapılması ihtiyacından doğmuştur. İnternet genelinde ödemelerin yaygınlaşması, birçok kişisel bilginin, hesap bilgilerinin internet korsanları tarafından kopyalanmasına neden olmuştur. Bu şekilde zarar gören birçok kişi ve firma bulunmaktadır. Bu tarzda mağduriyetlerin artması nedeniyle, uzmanlar ön ödemeli elektronik ödeme sistemlerini geliştirmişlerdir. Bunlardan biri de paykasa sistemidir.

Paykasa sisteminde elektonik kartlar yani sanal kartlar bulunmaktadır. Har kart sanal olup kendine ait 16 haneli pin numarası bulunmaktadır. Pin numarası kullanıcı tarafından bilinir ve başkasının bilmesi söz konusu değildir. Paykasa sistemini kabul eden sayısız site bulunmaktadır. Örneğin online oyun siteleri, e ticaret siteleri gibi. Bu şekilde ödeme yapmak istediğinizde, kod numaranızı girmeniz yeterlidir. Başka hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sizden başka bilgi istenmez. İşte sistem bu kadar kolay işler. Yalnız önemli olan nokta, her bir paykasa kartın yalnızca tek bir kullanımı vardır. Kullan at şeklinde işlem görmektedir.

Sitemizden rahatlıkla paykasa fiyatları konusunda bilgi alabilir, kolayca kartlarınızı satın alabilirsiniz. Sitemizden, mobil ya da bilgisayarınızdan tıklayarak, paykasa kart al bölümüne tıklayınız. Buradan, paykasa ile çalıştığımız bankalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ödeme yöntemlerimizi, sistemin nasıl işlediğini ve her türlü aklınızdaki sorulara iletebilirsiniz. Sitemizin üç ana görevi vardır. Öncelikle, paykasa resmi satış sitesiyiz. Üretici firmanın tasarımı ve yaratımı olan resmi ürünleri satmaktayız. Paykasa bozdurma işlemlerimiz de en uygun kur oranları üzerinden sizin için hizmet vermektedir. Bunun dışında, paykasa destek adresi olarak a dan z ye sistem hakkında bilmek istedikleriniz konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Hem sorularınızı, varsa şikayetlerinizi sitemize her zaman iletebilirsiniz. Sizin için ve sizinle birlikteyiz. Bizimle her zaman iletişime geçin ve güvenli ödeme yöntemlerini de keşfedin.