PAYKASA İLE ALIŞVERİŞ ZAMANI

Paykasa Haberleri 9 Kasım 2017

İnternette çok zaman geçiriyor musunuz? Günümüzde bu soruya hayır demek neredeyse imkansız öyle değil mi? Zaten modern dünyamızda olması gereken de bu. Peki internet üzerinden alışveriş yapıyor musunuz? Ödeme yapmakta mısınız? Elbette bu sorunun da yanıtı genellikle evet olmaktadır. Günümüzde, resmi kurumlardan özel firmalara, bankalara kadar tüm kurumlarda elektronik ağ ile yapılan işlemler en hızlı ve pratik şekilde gerçekleşmektedir. Örneğin bir banka havalesi yapmak için, banka şubesinde saatlerde beklemek yerine, internet üzerinden birkaç dakika içinde bu işlemi yapmak mümkündür. Aynı durum online alışveriş için de geçerlidir. Mağaza mağaza gezip saatlerce ürün aramak yerine, internet üzerinden oturduğunuz yerden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Online ödemeler hem çok pratik, hem de hızlıdır. Ancak, ödeme kısmında bilgilerin korunması noktasında birtakım dezavatantajları bulunmaktadır. Siber saldırılarla kişilerin ya da kurumların ödeme, hesap, kimlik bilgilerine ulaşılma riski bulunmaktadır. Bu durumla karşılaşmamak için Paykasa ile alışveriş zamanı demeli ve sitemize tıklamalısınız. Paykasa nedir? Paykasa internet üzerinden yapacağınız ödemelerde, para gönderimlerimde başvuracağınız son derece güvenli bir ödeme sistemidir. Elektronik ön ödeme sistemi olan bu kartlar aslında, sanal kartlardır. Her paykasa kartın kendine ait 16 rakamdan oluşan pin kodu bulunmaktadır. İşlem de bu pin kodu ile yapılır. Bir sitede, ödeme kısmında paykasa ile ödeme yapabilirsiniz ibaresi görmeniz durumunda, yapmanız gereken tıklamak ve paykasa kodunuzu girmektir.

Paykasa kartlarınızı, daha doğru paykasa kart kodlarınızı almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. 7/24 paykasa kart al bölümümüzden, ihtiyacınız olan kartınızı seçebilirsiniz. Euro üzerinden olan kartlarınızı Türk Liramıza uygun kurlarla çevrilmiş şekilde alabilirsiniz. Kur oranları çok yüksek olsa da, sitemizde kartların daha uygun rakamlarda satışa sunulduğunu göreceksiniz. İsterseniz mobil seçenekleri de kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan kolayca, istediğiniz her aman kart kodunuzu alabilirsiniz.  Bu ödeme sistemi sayesinde bilgilerinizin kopyalanması tehlikesinden uzak kalacaksınız. Boşuna hesabınızdan para eksiltmeyin, kredi kartınızın limitini harcamayın. Paykasa kartınızla hem güvenli ödemeler yapın, hem de toplu paranızı bozmayın. Dünyanın dört bir yanında, birçok sitede kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.