PAYKASA HİZMETİNİZİ HIZLI VE GÜVENLİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Paykasa Haberleri 11 Ekim 2017

Paykasa sistemi ile tanışmanızı ve uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Paykasa, günümüzün yaygınlaşan internet ortamında mükemmel bir ödeme aracıdır. Kullanıcılarına, pratik, hızlı ve güvenli ödemeler sunmaktadır. Paykasa sistemi, birkaç farklı elektronik ön ödeme sistemlerinden biridir. Avrupa kaynaklı olan üretici firmanın gerçekten özenle ürettiği, en beğenilen ön ödeme sistemlerinden biridir. Ülkemizde de beğenilmekte ve kullanıcılar tarafından talep görmektedir. Birçok uluslar arası sitede ve ülkemiz sitelerinde artık kabul edilmektedir, bu sayı giderek de artmaktadır. Paykasa kartlar sanal kartlardır. Sanal kart olmasının nedeni, internet üzerinden alınması, elle tutulan gözle görülen kartlar olmamasıdır. Elinize almazsınız ama özel pin kodu ile bu kartlara sahip olabilirsiniz.

Paykasa sisteminde, 16 haneden oluşan özel bir pin numarası bulunmaktadır. Alışveriş yapacağınız, daha doğrusu, ödeme yapacağınız zaman bu numaraları girmeniz gerekmektedir. Pin numarası her karta özeldir. Kullanıcı kartının pin kodunu girdiğinde, artık başka bir bilgi girmesine gerek kalmadan ödemesini yapmış olacaktır. Bu sayede, bilgilerin kopyalanması, dolandırıcılık mağduru olması tehlikesi de kalkacaktır. Kimlik bilgileri ve hesap bilgileri yer almamaktadır sistemde. Üstelik bir paykasa kart kodu sadece bir kez kullanılabilir. Bunlar çok basite indirgersek, kullan at kartlar olarak düşünebiliriz. Bir kere kullanılması güvenlik faktörünün iki katına çıkmasını sağlamaktadır.

Paykasa kart kodlarınızı satın almak için sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemizle, paykasa hizmetinizi hızlı ve güvenli gerçekleştiriyoruz. Sistemimizle tanışmak için sitemize tıklayabilirsiniz. Öncelikle, sistemle tanışmak için aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ve iletişim özelliklerimiz her zaman sizinle. İsterseniz, akıllı telefonlarınızdan mobil ödeme ile paykasa kartlarınızı alabilirsiniz.

Pratik şekilde, ödemenizi yaparak, kodunuzu hemen alabilirsiniz sitemizden. Mobil ödeme ile kod almak isterseniz, sitemizden, paykasa bölümümüze tıklamanız yeterlidir. Birçok paykasa seçenekleri var. Kartların tek seferlik olduğunu unutmayınız. Bu nedenle, kart limitinizi seçerken, uygun limitli yani işinizi görecek içerikte kartlarınızı almalısınız. Mesele, 20 Euroluk bir ödeme yapacaksanız, 20 Eoru’luk kart almalısınız. Sitemizde uygun kur oranları üzerinden satışlar yapılmaktadır. Bu detayı da hatırlatalım sizlere.