Paykasa Hızlı ve Güvenli Alışveriş

Paykasa Haberleri 10 Kasım 2017

İnternet alışverişi bize hem uygun hem de hızlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Bu yüzden de her geçen gün kullanım sayısı artmaktadır. Ancak zaman içerisinde burada da problemler oluşmaya başlamıştır. Özellikle de kart bilgilerinin başka kişileri sızdırılması ile insanlar dolandırıcılar ile baş başa kalmakta ve mağdur olmaktadır. Sizde alışveriş yaparken tedirginlik yaşamamak ve alışverişlerinizde problem yaşamamak için ödeme yönteminizi doğru tercih etmelisiniz. Son dönemde bu konuyla alakalı yapılan çalışmalarla birlikte paykasa yöntemi ortaya çıkmakta ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Çünkü diğer kartların aksine herhangi bir özel bilgi gerektirmeyen ve hızlı alışverişi sağlayan ön ödemeli bir karttır. Mobil ödeme ile Paykasa satın al için doğru adrestir. Bunun en büyük nedeni de tek kullanımlık olmasıdır.

Paykasa insanlara birçok meblada kart alma fırsatı sunar. Kartların üzerinde de haneli değişken bir kod bulunmaktadır. Sizde almış olduğunuz tutardaki kartı kullandıktan sonra o kart geçerliliğini yitirmektedir. Sonrasında alışverişinize devam etmek için yeni tutarda bir kart almanız gerekir. Burada da numaralar sürekli olarak değiştiği için güvenlik sistemi daha üst düzeydedir. Alışverişlerinizde diğer kartlar gibi isim, soyisim, son kullanma tarihi gibi özel bilgilerinizi paylaşmazsınız. Paykasa satın al için size sadece bir kod ile alışveriş imkanı verir.  Bunu da paykasa ödeme yöntemi bulunan her sitede kolaylıkla kullanarak ürün veya hizmet alışverişi yapabilirsiniz. Zaten ödeme sistemine girdiğinizde kullanılan ödeme türleri size gösterilmektedir.

Paykasa ile para çekme yöntemi keşfedildiğinden itibaren de hızla kullanım alanı genişlemektedir. İstediğiniz birçok sitede kartınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunun için bir kart sahibi olarak işe başlayabilirsiniz. Kartları da satış bayiliği olan sitelerden hızlı bir şekilde temin edersiniz. Sitede bulunan destek hattından aklınızdaki soruları sorabilir, bir sorunla karşılaştığınızda hemen çözüm için yardım alabilirsiniz. Alışveriş sonrasında kalan limitinizi bakiye sorgulama kısmından öğrenerek bir sonraki alışverişinizi ona göre gerçekleştirirsiniz. Kartın limiti bittiği an devre dışı olacağından bir sürprizle karşılaşmamak için arada kontrol edebilirsiniz.