Paykasa Hemen Al Seçeneği

Paykasa Haberleri 17 Ekim 2017

Teknoloji beraberinde hayatımıza birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir. Özellikle de zaman sorunu yaşayan kişiler için online alışveriş büyük kolaylık sağlamaktadır. O yüzden de internet üzerinden alışveriş yapan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak alışveriş imkanının artmasıyla birlikte bazı sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Bazı açıkları fark eden dolandırıcılar alışveriş esnasında kişilerin bilgilerini alarak kötüye kullanabilmektedirler. Sizde bu tarz sorunlarla baş başa kalmak istemiyorsanız paykasa kart sayesinde bu sorunlardan uzak durabilirsiniz. Kart özellikle de güvenlik sorununu temelden çözen ve size güvenli alıveriş imkanı sunan bir sanal ödeme aracıdır.

Paykasa ön ödemeli bir siste olduğu için kart alırken istediğiniz meblayı seçtiğinizde alacağınız kartın limiti o kadar olmaktadır. Alışveriş tutarınız kadar bir kart aldığınızda almış olduğunuz kart tek kullanımlık haline gelmektedir. Kartın üzerinde de sadece 16 haneli bir kod bulunmaktadır. Alışverişlerinizi sadece bu bilgiyi paylaşarak tamamlayabilirsiniz. Zaten bu numara da alınan her yeni kartta değiştiği için birinin eline geçmesi durumda bile geçersiz olacaktır. Sizde geleceğin ödeme yöntemi olarak gösterilen paykasa ile günümüzde tanışarak kullanmaya başladığınızda alışverişlerinizi şimdiden güven altına almış olursunuz. Bu ödeme türünü kullanabilmeniz için alışveriş bitiminde ödeme sayfasına geldiğinizde orada ödeme seçenekleri arasında bulunuyorsa kolaylıkla kullanırsınız. Zaten kart her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır.

Gelelim Paykasa nereden alınır? Sorusunun cevabına. Satış bayiliğine sahip resmi satış sitelerinden bu kartı kolaylıkla temin edebilirsiniz. Buralarda sizde birçok tutarda karta sahip olma şansı verilmektedir. Ayrıca bunun yanında bonus kazanma şansınızda bulunmaktadır. Resmi siteden alışveriş yaptığınızda canlı destek hattı her zaman sizin yanınızdadır. Aklınıza takılan sorularda, bir sorun yaşadığınızda hemen sorunların çözümü gerçekleşmektedir. hiçbir zaman resmi siteden yaptığınız alışverişlerde mağduriyet yaşamazsınız. Alışverişlerinizde kullanacağınız bu ödeme yöntemi size başka avantajlarda sağlar. Kartın üzerinde gereksiz hiçbir bilgi olmadığı için ödeme adımını hemen geçebilirsiniz. Ayrıca faiz ya da hesap işlem ücreti gibi ekstra ödemeleriniz hiçbir zaman olmaz. Sizde hem güvenli hem de avantajlı alışveriş yapmak istiyorsanız bunu kolay yolunu artık biliyorsunuz.