PAYKASA HANGİ KURDAN İŞLEM GÖRÜYOR?

Paykasa Haberleri 29 Ekim 2017

Paykasa son derece hızlı ve güvenilir ödeme imkanı sunan sanal kartlardan biridir. Tıpkı kredi kartı gibi online olarak alışveriş yapmaya imkan sunan Paykasa kartlar kolay bir şekilde alınabilmektedir. 16 haneli pin kodunu girerek tüm e-ticaret ve oyun sitelerinde alışveriş yapabilme imkanı sunan sanal kart tek kullanımlık bir karttır. Sanal kart satın almak isteyenler için farklı değerlerde kart türleri bulunmaktadır. Herkes ihtiyacına uygun Paykasa satın alabilir. Oyun ve mağazalarda kolayca ödeme yapma imkanı sunan kart güvenlik açısından da oldukça gelişmiştir. Kredi kartı ile online sitelerde ödeme yaparken kişisel bilgileri girmek zorunludur. Ancak sanal kartta kişisel bilgiler istenmez. Sadece üzerindeki 16 hanelik kodu girerek istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Euro üzerinden işlem görmektedir. Güncel kur üzerinden Paykasa bozdurma işlemleri yürütülmektedir. Paykasa alma işlemleri gibi Paykasa bozdurma işlemleri de müşteri hizmetleri aracılığıyla sorunsuzca yapılabilmektedir. Bozdurma işlemleri esnasında müşteri hizmetlerini aramanız ve sanal kart ile hesap numaranızı vermeniz yeterlidir. Güncel kur üzerinden sanal kart değerlemesi yapan müşteri hizmetlerimiz 15 dakika içerisinde hesabınıza parayı yatıracaktır. Euro kuruna paralel olarak artan veya azalan sanal kart her yerde kolaylıkla alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Sizlerde internet üzerinden alışverişi çok seviyorsanız hemen Paykasa alabilir ve güvenilir bir şekilde alışverişe başlayabilirsiniz. Çok kısa sürede alabileceğiniz sanal kart sayesinde güvenlik problemi yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz. Sadece müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek sanal kart talebinizi iletmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sayfamız gerekli bilgileri edindikten sonra ön başvurunuzu alacaktır. Başvuru sonrasında çalıştığınız bankaya uygun hesap numaramızı verecek ve sizden para yatırmanızı isteyecektir. Para yatırdığınız takdirde Paykasa kart pin kodunuz size SMS yoluyla bildirilecektir. Online alışverişe pin kodunu kullanarak hemen başlayabilirsiniz.

İstediğiniz miktarda sanal kart alabilirsiniz. Euro değerinde satılan sanal kartlar 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 150,  200, 250, 500, ve 1000 Euro şeklindedir. İstediğiniz miktarda sanal kart alabilir ve istediğiniz kadar online alışveriş yapabilirsiniz.