PAYKASA HAKLI MÜŞTERİ HATTI

Paykasa Haberleri 24 Ekim 2017

Paykasa ön ödeme sistemi yeni nesil teknolojik para olarak adlandırılan sistemlerden biridir. Bir Avrupa Birliği tasarım firmasının ürünü olan paykasa, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır. Paykasa ile alışveriş yapmak internet üzerinden kullanılan diğer ödeme yöntemlerine göre gerçekten çok güvenli ve pratiktir. Oyun sitelerinde alım yapmak ve kişilere, kurumlara para göndermek için de bu sistemin kullanılması yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde paykasa sistemi ile tanışmak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Hemen ürün almanız gerekmiyor, eğer yeni nesil ödeme sistemlerini tanımıyor ve kavramak istiyorsanız da sitemizin destek hattından bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ve sitemiz üzerinden bağlanan canlı destek sistemi üzerinden iletişim kurmanız mümkündür.

Paykasa alma konusunda da sitemizden yardım alabilirsiniz. Bu noktada üretici firmanın resmi statüsüne sahip kartların alınması çok önemlidir. İşte sitemizden bu hizmeti alacaksınız. Sahte mi, taklit mi şeklinde çekinceleriniz olmadan orijinal ürünleri almanın kolaylığını yaşayacaksınız. 5 euro paykasa kart ile 5000 euro paykasa kart arasında ihtiyacınıza uygun şekilde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kart kodlarınızın tek kullanımlık şekildedir. Bu nedenle, ihtiyacınız kapsamında kart almanız yerinde olur. Farklı seçenekler farklı kullanımlar içindir. Kendinize uygun limitli bir kart bulmanız işten değildir. Size ödemenizi yapmanızı takiben, hızlı şekilde pin kodunuzu göndermekteyiz. Pin kodunuzu dijital ortamda değil, klasik şekilde güvenli bir ortamda, bir kağıda yazarak ya da ezberleyerek saklamanızı önermekteyiz.

Paykasa sitemi konusunda elbette sorularınız ya da şikayetleriniz olabilir. Merak ettikleriniz olabilir. Bu durumda, paykasa haklı müşteri hattı sistemimiz sizi bekliyor. Müşteri hattımız farklı iletişim yöntemleri ile ulaşılabilir durumdadır. Çağrı merkezi, canlı destek hattı, skype, whatsupp gibi sistemler üzerinden yardım ve destek alabilirsiniz. 7/24 sistemimiz açık durumdadır. Paykasa bilgi alma, satın alma ve bozdurma noktasında sizin için en iyi hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz. Ülkemizde ve yurtdışında bu elektronik ödeme sistemiyle güvenli parasal işlemler yapabilirsiniz. Yeni nesil elektronik ödeme sistemlerinden yararlanmak için artım siz de harekete geçin. Bu şekilde uygulamalar giderek yaygınlaşmaktadır ve tanışmakta kesinlikle fayda var.