PAYKASA HAFTASONU

Paykasa Haberleri 11 Kasım 2017

Paykasa elektronik ödeme sistemi sizlere internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde mükemmel bir ödeme güvenliği ve rahatlığı sağlayacak. İnternet sitelerinde ödeme yaparken her zaman içimizde bir şüphe olur. Acaba sitenin ödeme sistemi güvenli mi diye sorarız kendimize. Kimlik bilgilerim ele geçer mi, kredi kartı numaram ya da hesap numaram siber saldırılardan etkilenir mi şeklinde düşünmeyenimiz herhalde yoktur. İşte bu kaygılardan, dahası bu tehlikelerden uzaklaşmak paykasa sistemi ile elinizde. Sadece tek kullanımlık paykasa kartlar ve kartlarınızın kodları ile içinizde hiçbir çekince olmadan dünyanın dört bir yanındaki sitelerde alışveriş yapabilirsiniz. Ürün alabileceğiniz alışveriş sitelerinden, online oyun sitelerine kadar paykasa sistemini birçok adreste kullanabilirsiniz.

Sitemizin paykasa al bölümünden ne zaman isterseniz alım yapabilirsiniz. Aynı zamanda, sistem hakkında bilgi edinmek için de sitemizden destek alabilirsiniz. Sitemizin her zaman açık olan canlı destek hattından yararlanabilirsiniz. İsterseniz telefon hatlarımız da size yardımcı olmak için personelimiz beklemektedir. Sistemin kullanışı, kartlarınızı en tasarruflu şekilde nasıl alacağınız, kullanacağınız, indirimlerimiz ve kampanyalarımız ve tüm bilgileri alabilirsiniz. Sitemizin paykasa satın al bölümüne tıklarak hemen kart alımlarınızı yapabilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemleri için de sitemiz sizleri bekliyor. Hem satın almalarınızda, hem de bozdurma işlemlerinizde en uygun kur oranları ile sizlerleyiz. Paykasa bozdurma konusunda da yüksek kur oranlarımız sizi bekliyor.

Sitemiz paykasa kartlarınızı, daha doğrusu ön ödeme ile sanal kartlarınızın pin kodlarını almak için çok uygun bir adres. Kampanyalarımız, uygun kur oranlarımızın yanında alıcılarımıza ekstra kolaylıklar sağlamaktadır. Bu nedenle, özellikle özel günlerdeki indirimlerimizi ve paykasa haftasonu fırsatlarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz. İndirimler, kampanyalar, özel hediye avantajlarımızla 7/24 paykasa satışlarımızda sizlerleyiz. Paykasa kodlarınızı, ödemenizi yapar yapmaz hemen sistemimizden alacaksınız. Bu şekilde, hemen kartınızın kodunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde en az limitli 5 Euro dan en yüksek limitli paykasa kartlara kadar rahatlıkla alım yapabilirsiniz. Birçok seçenek sizleri bekliyor. Yapmanız gereken ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapmak. Mobil ödeme ile kartlarınızı alabileceğinizi de ekleyelim. Diğer ödeme detayları için sitemizde bilgi alabilirsiniz.