PAYKASA GÜVENLİK İPUÇLARI DOLANDIRICI ÖNLEMLERİ

Paykasa Haberleri 16 Kasım 2017

Paykasa güvenlik ipuçları dolandırıcı önlemleri bakımından gerçekten üstün özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde dünya genelinde kullanılan, ayrıca ülkemizde tercih edilen en yaygın elektronik ödeme kartlarından biridir. Paykasa kartı ön ödemeli bir elektronik karttır. Ön ödemelidir, çünkü kartı alacak kişi ödemesini önceden yapar, sonra kullanması için gerekli pin kodunu alır. Elektronik bir ödeme kartıdır ve sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. İnternet sitelerinde güvenli ödemeler yapmak için kesinlikle paykasa gibi sistemleri kullanmalısınız. Klasik yöntemler olan kredi kartı ya da hesap bilgileri yerine paykasa satış sitemizden bilgi alabilir, kart kodunuzu da alabilirsiniz.

Sitemiz ucuz paykasa al sloganının en sağlıklı adresidir. Gerçekten piyasa rakamlarının altında kur oranları üzerinden kart alabilirsiniz. Sitemizin paykasa kart satın al bölümüne tıklayarak, kredi kartıyla paykasa alabilirsiniz. Ayrıca, mobil ödeme ile kart satışlarımız da bulunmaktadır. Sitemize giriş yaptıktan ve ilgili bölümü seçtikten sonra, ödemenizi yapmalısınız. Bundan sonra sizlere dakikalar içinde kodunuz gönderilecektir. İsterseniz canlı destek hattımızdan, isterseniz whatsupp üzerinden, isterseniz de telefon bağlantılarımızdan sistemimizle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerek size yardımcı olmamız için personelimizle görüşmeniz son drece sağlıklı olacaktır. Kod numaranızı size dakikalar içinde gelmesinden sonra, kullanma sırasında da ve genel anlamda her zaman sitemizden en doğru bilgileri alabilirsiniz. Hem satış, hem de destek birimi olarak sitemiz işlem görmektedir.

Bir diğer görevimiz de paykasa bozdurma hizmetimizdir. Paykasa kartlarınız malum Euro üzerinden değerlenmektedir. Paykasa kartlarınızı kullanmamanız durumunda, yine kodunuz ile bozdurabilirsiniz. Sitemizde ise yüksek kur oranları üzerinden bozdurma işlemlerini yapabilirsiniz. İşte paykasa kullanmak bu kadar kolay ve güvenli. Sitelerden parasal işlemleri yaparken, kimlik ve sürekli sizinle olan kredi kartı numarası ya da hesap bilgileri yerine, tek kullanımlık paykasa kodunuzu girmek çok daha güvenlidir. Bu şekilde, siber saldırılardan uzak kalırsınız. Bilgilerim alınır diye endişeniz olmaz. Paykasa kartların kullanım oranları giderek artmaktadır. Online oyun sitelerinde, alışveriş sitelerinde, online oyun sitelerinde kartlarınızı yani sanal kartlarınızın kod numaralarını kullanabilirsiniz. Çok güvenli bir sistem sizleri bekliyor.